Woning te koop: Lijsbeth Tijsweg 7-62, Berkhout

Lijsbeth Tijsweg 7-62

Berkhout Verspreide huizen Zuid, Koggenland

€ 199.000
Buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid, BerkhoutBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Berkhout

Deze lichte en moderne woning aan de Lijsbeth Tijsweg 7-62 in Berkhout is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het appartement uit 2019 is compact met 47 m² woonoppervlak, maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Koggenland voor een vergelijking.

De buurt: Berkhout Verspreide huizen Zuid

De buurt is landelijk en rustig, met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid kenmerkt zich door een hoge mate van rust en veel groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op bijna 3 km afstand, of bij Lidl, Aldi of Dekamarkt, die allemaal op ongeveer 3 km liggen. Basisschool Geert Holle is de dichtstbijzijnde school, op nog geen kilometer lopen. Andere basisscholen in de omgeving zijn De Grosthuizer Basisschool en De Sprankeling. De gemeente Koggenland biedt een fijne mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alfred aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.000
Prijs per m²€ 4.234
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte259m²
Bouwjaar2019
BuurtBerkhout Verspreide huizen Zuid
WijkBerkhout
GemeenteKoggenland

Locatie

Lijsbeth Tijsweg 7-62, Berkhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkhout Verspreide huizen Zuid

Inwoners160
Mannen34%
Vrouwen66%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
2920m
Lidl
Vijverhof 42
3107m
Aldi
Grote Beer 5M
3197m

Scholen

6 binnen 5 km

basisschool Geert Holle
Basisonderwijs · 140 leerlingen
887m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2070m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
2664m

Veelgestelde vragen

Over Lijsbeth Tijsweg 7-62, Berkhout

Is €199.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor een appartement van 47 m² uit 2019 in Berkhout. De woning is relatief nieuw en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe is het wonen in Berkhout Verspreide huizen Zuid?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens. De omgeving is groen en er is weinig stedelijke drukte. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is basisschool Geert Holle op 887 meter. Andere scholen zoals De Grosthuizer Basisschool en De Sprankeling liggen op 2 tot 3 km afstand.