Woning te koop: Lijsbeth Tijsweg 7-71, Berkhout

Lijsbeth Tijsweg 7-71

Berkhout Verspreide huizen Zuid, Koggenland

€ 150.000
Buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid, BerkhoutBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Lijsbeth Tijsweg 7-71, Berkhout

Dit appartement uit 2019 ligt in een rustig deel van Berkhout, een dorp in de gemeente Koggenland. Met 47 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €150.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Koggenland.

Berkhout Verspreide huizen Zuid

De buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 160 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de rust en ruimte spreken voor zich. Meer over de buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,8 km afstand, of bij Lidl en Aldi op ongeveer 3 km. Basisschool Geert Holle ligt op 1 km. De gemeente Koggenland biedt verder voorzieningen zoals een park op 0,7 km en een restaurant op 2,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 150.000
Prijs per m²€ 3.191
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte293m²
Bouwjaar2019
BuurtBerkhout Verspreide huizen Zuid
WijkBerkhout
GemeenteKoggenland

Locatie

Lijsbeth Tijsweg 7-71, Berkhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkhout Verspreide huizen Zuid

Inwoners160
Mannen34%
Vrouwen66%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
2834m
Lidl
Vijverhof 42
3022m
Aldi
Grote Beer 5M
3278m

Scholen

6 binnen 5 km

basisschool Geert Holle
Basisonderwijs · 140 leerlingen
971m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
1995m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
2577m

Veelgestelde vragen

Over Lijsbeth Tijsweg 7-71, Berkhout

Is €150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €150.000 is marktconform voor een appartement van 47 m² uit 2019 in Berkhout. De woning is relatief nieuw en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de bereikbaarheid van Berkhout?

Berkhout is een landelijk dorp in Koggenland. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Met de auto ben je via lokale wegen snel in omliggende plaatsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Basisschool Geert Holle ligt op 1 km, De Grosthuizer Basisschool op 2 km en De Sprankeling op 2,6 km. Voortgezet onderwijs is op 3,9 km afstand te vinden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Albert Heijn (2,8 km), Lidl (3 km) en Aldi (3,3 km). Ook zijn er restaurants op 2,5 km en een park op 0,7 km. Voor medische zorg is een huisartsenpraktijk op 2,5 km.