Woning te koop: Lijsbeth Tijsweg 7-82, Berkhout

Lijsbeth Tijsweg 7-82

Berkhout Verspreide huizen Zuid, Koggenland

€ 209.000
Buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid, BerkhoutBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Berkhout

Deze lichte woning uit 2020 ligt in het rustige Berkhout, een dorp in de gemeente Koggenland. Met 47 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, maar moderne woning. De prijs van €209.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Koggenland.

De buurt: Berkhout Verspreide huizen Zuid

De buurt is een landelijk gebied met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,2. Het is er rustig, met veel groen om de hoek. De buurt Berkhout Verspreide huizen Zuid heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan de rust.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op bijna 3 kilometer afstand, of bij Lidl en Aldi die ook op loopafstand liggen. Basisschool Geert Holle is op tien minuten lopen, en ook De Grosthuizer Basisschool is goed bereikbaar. De gemeente Koggenland biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Luyten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 209.000
Prijs per m²€ 4.447
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte308m²
Bouwjaar2020
BuurtBerkhout Verspreide huizen Zuid
WijkBerkhout
GemeenteKoggenland

Locatie

Lijsbeth Tijsweg 7-82, Berkhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkhout Verspreide huizen Zuid

Inwoners160
Mannen34%
Vrouwen66%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
2866m
Lidl
Vijverhof 42
3053m
Aldi
Grote Beer 5M
3253m

Scholen

6 binnen 5 km

basisschool Geert Holle
Basisonderwijs · 140 leerlingen
933m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2034m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
2611m

Veelgestelde vragen

Over Lijsbeth Tijsweg 7-82, Berkhout

Is €209.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €209.000 is marktconform voor een moderne woning van 47 m² in Berkhout. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is het openbaar vervoer in Berkhout?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 kilometer afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de omgeving is goed bereikbaar met de auto. De rustige ligging maakt het een fijne plek voor wie van landelijk wonen houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Geert Holle is het dichtstbij, op ongeveer 10 minuten lopen. Ook De Grosthuizer Basisschool en De Sprankeling zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Voortgezet onderwijs is op 3,9 kilometer afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een oppervlakte van 47 m², gebouwd in 2020. Het energielabel is niet specifiek vermeld, maar door het bouwjaar is de woning goed geïsoleerd. Het is een compacte woning, geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 24 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een landelijk gebied. De omgeving is rustig en er wonen veel eenpersoonshuishoudens. Het is een veilige buurt om te wonen.

Zijn er winkels in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er 7 supermarkten, waaronder Albert Heijn, Lidl, Aldi en Dekamarkt. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 2,9 kilometer. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets.

Luyten Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar