Woning te koop: Loverensestraat 11K13, Cromvoirt
KopenVughtCromvoirtLoverensestraat 11K13

Loverensestraat 11K13

Cromvoirt, Vught

€ 225.000
Buurt Cromvoirt, CromvoirtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning in het groene Cromvoirt

Deze woning aan de Loverensestraat 11K13 in Cromvoirt is een verrassend ruim huis met een woonoppervlak van 210 m². Het bouwjaar 1959 geeft het karakter, maar de indeling biedt volop mogelijkheden. Met een vraagprijs van €225.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Vught.

Cromvoirt: rustig en dorps

Cromvoirt is een klein dorp met ongeveer 825 inwoners, waar bijna alle woningen eengezinswoningen zijn. De buurt is overwegend koop (76%) en heeft een rustige, landelijke sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een lage misdaadcijfer (10 misdrijven).

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisschool Kindcentrum de Leydraad is op loopafstand (minder dan 10 minuten). Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Vught of Den Bosch, maar dat is met de auto goed te doen. De gemeente Vught biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 1.071
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte24286m²
Bouwjaar1959
BuurtCromvoirt
WijkCromvoirt
GemeenteVught

Locatie

Loverensestraat 11K13, Cromvoirt

Buurt statistieken

Gegevens uit Cromvoirt

Inwoners825
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Achterstraat 20
2613m
Aldi
Vincent van Goghplein 5
2723m
Jumbo
Moleneindplein 109
3466m

Scholen

17 binnen 5 km

Kindcentrum de Leydraad
Basisonderwijs · 104 leerlingen
701m
Basisschool Dr Landman
Basisonderwijs · 345 leerlingen
2373m
Kentalis Talent - afdeling TOS
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
3193m

Veelgestelde vragen

Over Loverensestraat 11K13, Cromvoirt

Is €225.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 210 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1959 is de prijs van €225.000 relatief laag voor een eengezinswoning in deze regio. De woning is in Cromvoirt, een rustig dorp met een lage misdaadcijfer. Vergelijkbare woningen in Vught zijn vaak duurder, dus dit kan een interessante optie zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van Cromvoirt?

Cromvoirt ligt landelijk, maar is goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,2 km afstand. Met de auto ben je snel in Vught of Den Bosch. De omgevingsadressendichtheid is laag (187), wat duidt op een rustige omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (PLUS) en een basisschool (Kindcentrum de Leydraad) zijn op loopafstand (0,5 km). Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden kun je naar Vught of Den Bosch.