Woning te koop: Loverensestraat 11RD10, Cromvoirt
KopenVughtCromvoirtLoverensestraat 11RD10

Loverensestraat 11RD10

Cromvoirt, Vught

€ 315.000
Buurt Cromvoirt, CromvoirtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Cromvoirt

Deze woning aan de Loverensestraat in Cromvoirt ademt rust en ruimte. Met 210 vierkante meter woonoppervlak is er volop plek, en het bouwjaar 1959 geeft het karakter van een degelijke jaren-vijftigwoning. De vraagprijs van €315.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Vught voor een idee van het aanbod.

Cromvoirt

Cromvoirt is een klein dorp met ongeveer 825 inwoners, waar het merendeel van de woningen eengezinswoningen zijn. De buurt kenmerkt zich door een rustige, dorpse sfeer. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. Meer over de buurt vind je op de pagina over Cromvoirt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer 2,6 kilometer afstand. Ook de Aldi en Jumbo zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Het dichtstbijzijnde kinderdagverblijf en de basisschool Kindcentrum de Leydraad liggen op loopafstand, op zo'n 700 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Vught of Den Bosch, op bijna 4 kilometer. De gemeente Vught biedt een overzicht van voorzieningen in de omgeving; bekijk de gemeente Vught voor meer informatie.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Cappellen Makelaardij op Vastgoed Nederland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 315.000
Prijs per m²€ 1.500
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte24286m²
Bouwjaar1959
BuurtCromvoirt
WijkCromvoirt
GemeenteVught

Locatie

Loverensestraat 11RD10, Cromvoirt

Buurt statistieken

Gegevens uit Cromvoirt

Inwoners825
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Achterstraat 20
2613m
Aldi
Vincent van Goghplein 5
2723m
Jumbo
Moleneindplein 109
3466m

Scholen

17 binnen 5 km

Kindcentrum de Leydraad
Basisonderwijs · 104 leerlingen
701m
Basisschool Dr Landman
Basisonderwijs · 345 leerlingen
2373m
Kentalis Talent - afdeling TOS
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
3193m

Veelgestelde vragen

Over Loverensestraat 11RD10, Cromvoirt

Is €315.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €315.000 voor een woning van 210 m² in Cromvoirt is marktconform. Het is een ruime woning in een rustige dorpse omgeving. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is voor dit type woning. Let wel: de prijs is exclusief kosten koper, dus reken op bijkomende kosten zoals overdrachtsbelasting en notariskosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Cromvoirt?

Cromvoirt is een dorp in de gemeente Vught, gelegen in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,2 kilometer afstand. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.

Wat voor type woning is dit?

Het gaat om een koopwoning uit 1959 met een woonoppervlak van 210 m². Het is een ruime woning, waarschijnlijk een eengezinswoning gezien de buurtkenmerken (97% eengezinswoningen). De exacte indeling (aantal kamers) is niet bekend, maar het formaat biedt veel mogelijkheden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (ongeveer 700 meter) ligt Kindcentrum de Leydraad, een basisschool. Ook zijn er andere basisscholen binnen een paar kilometer, zoals Basisschool Dr Landman op 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Vught of Den Bosch, op 3,8 km afstand.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Cromvoirt is een klein dorp met een rustige, dorpse sfeer. De bevolking bestaat voornamelijk uit gezinnen en ouderen. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf, maar de rust en ruimte worden gewaardeerd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar om een specifiek beeld te geven.

Wat zijn de bijkomende kosten bij aankoop?