Woning te huur: Luttenbergstraat 1-503, Zwolle
HurenZwolleAssendorpWezenlandenLuttenbergstraat 1-503

Luttenbergstraat 1-503

Wezenlanden, Zwolle

€ 958 p.m.
Buurt Wezenlanden, ZwolleBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een groene buurt

Deze lichte huurwoning aan de Luttenbergstraat in Zwolle is onderdeel van een nieuwbouwproject dat in 2025 is opgeleverd. Met 63 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De huurprijs van €958 per maand is scherp geprijsd vergeleken met het gemiddelde in de buurt. Bekijk ook andere huurwoningen in Zwolle.

Wezenlanden: rustig en groen

De buurt Wezenlanden kenmerkt zich door een mix van eengezinswoningen en appartementen, met veel groen en een park op loopafstand. Het is een rustige wijk met een diverse bevolking: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt Wezenlanden heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), maar voelt door het vele groen toch rustig aan.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Ekoplaza of PLUS, allemaal op loopafstand. Ook scholen zijn dichtbij: Kindcentrum Aquamarijn (basisonderwijs) ligt twee straten verder, en het Thomas a Kempis College (voortgezet onderwijs) is om de hoek. Het station van Zwolle is tien minuten lopen. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 958 p.m.
Prijs per m²€ 15 p.m.
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte885m²
Bouwjaar2025
BuurtWezenlanden
WijkAssendorp
GemeenteZwolle

Locatie

Luttenbergstraat 1-503, Zwolle

Buurt statistieken

Gegevens uit Wezenlanden

Inwoners1.160
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Wezenlanden

Woningvoorraad599
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Assendorperstraat 71
565m
Ekoplaza
Vechtstraat 50
580m
PLUS
Vechtstraat 60-66
598m

Scholen

81 binnen 5 km

Kindcentrum Aquamarijn
Basisonderwijs · 319 leerlingen
234m
Thomas a Kempis College
Voortgezet onderwijs · 917 leerlingen
249m
de Ambelt
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
345m

Veelgestelde vragen

Over Luttenbergstraat 1-503, Zwolle

Is €958 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De huurprijs van €958 is lager dan het gemiddelde in de buurt (€1.400) en ook lager dan de mediaan. De woning is 63 m², terwijl het buurtgemiddelde 123 m² is. De prijs per vierkante meter is ongeveer €15,21, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €11,38 per m². De woning is dus relatief duur per vierkante meter, maar de totale huur is laag door het compacte formaat.

Hoe is de buurt Wezenlanden om in te wonen?

Wezenlanden is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Er is een park op 200 meter afstand en het centrum van Zwolle is goed bereikbaar. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt door het groen niet te druk. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jumbo, Ekoplaza en PLUS liggen allemaal binnen 600 meter, dus om de hoek. Ook Aldi en SPAR zijn op ongeveer 600-700 meter afstand. Je kunt dus gemakkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder auto.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Zwolle ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar andere steden. De woning is dus goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Is de woning geschikt voor een gezin?

De woning heeft 63 m² woonoppervlak en is relatief compact. In de buurt wonen wel gezinnen, maar de woning is waarschijnlijk meer geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen. Er zijn geen gegevens over het aantal kamers, maar nieuwbouwappartementen hebben vaak 2 of 3 kamers.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een nieuwbouwwoning uit 2025 betreft, mag je een zeer zuinige woning verwachten, waarschijnlijk label A of hoger. Nieuwbouw moet voldoen aan strenge isolatie-eisen.