Woning te huur: Mauritskade 57, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
HurenDen HaagCentrumVoorhoutMauritskade 57

Mauritskade 57

Voorhout, Den Haag

€ 3.250 p.m.
Buurt Voorhout, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 502m²
298% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig herenhuis aan de Mauritskade

Deze royale huurwoning aan de Mauritskade ademt de sfeer van het 19e-eeuwse Den Haag. Met een woonoppervlak van 502 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. Het energielabel C is redelijk voor een pand uit 1875. De huurprijs van €3.250 per maand is aan de hoge kant, maar past bij de enorme ruimte. Bekijk ook andere huurwoningen in Den Haag voor vergelijkbare opties.

De buurt Voorhout

Voorhout is een rustige, groene buurt in het centrum van Den Haag. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,5: "Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. Meer over de buurt Voorhout.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express om de hoek (twee straten verder) of naar de Albert Heijn op tien minuten lopen. Basisschool De Parachute en het voortgezet onderwijs zijn beide op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MLP Real Estate op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 3.250 p.m.
Prijs per m²€ 6 p.m.
Woonoppervlakte502m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1875
EnergielabelC
BuurtVoorhout
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Mauritskade 57, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Mareyn _
24-02-2026
Bruisend

Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorhout

Inwoners2.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Voorhout

Woningvoorraad1.887
Gem. WOZ-waarde€ 530.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen72%

Supermarkten

79 binnen 5 km

SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
657m
Albert Heijn
Sumatrastraat 2
791m
SPAR
Korte Poten 9
822m

Scholen

16 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2707m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3430m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3465m

Veelgestelde vragen

Over Mauritskade 57, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Mauritskade 57?

De woning aan Mauritskade 57 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €3.250 per maand een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.250 ligt boven de gemiddelde huurprijs in de buurt (€2.893) en de mediaan (€2.850). Maar met 502 m² woonoppervlak is de prijs per m² (€6,47) juist lager dan het buurtgemiddelde van €27,15 per m². De woning is dus relatief voordelig per vierkante meter, maar de totale huur is hoog.

Hoe is de buurt Voorhout om in te wonen?

Voorhout is een rustige, groene buurt in het centrum van Den Haag. Bewoners waarderen de combinatie van rust en nabijheid van voorzieningen. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. Het aantal misdrijven is met 748 relatief hoog, maar dat past bij een stedelijk centrum.

Wat is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (6162), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op 2,7 km, en het voortgezet onderwijs (Sint-Maartenscollege, Corbulo Tech & Design College, Gymnasium Novum) op ongeveer 3,5 km. Ook een kinderdagverblijf is op 0,8 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk voor een woning uit 1875. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een pand van deze leeftijd. Het is niet het zuinigste, maar ook niet het slechtste.

Hoeveel kamers heeft de woning?

Wel is de oppervlakte 502 m², wat veel ruimte biedt. In de buurt hebben huurwoningen gemiddeld 2 kamers, maar deze woning is aanzienlijk groter.