Woning te koop: Meijelseweg 66A-B, Heusden (Gem. Asten)

Meijelseweg 66A-B

Verspreide huizen Heusden, Asten

€ 625.000
Buurt Verspreide huizen Heusden, Heusden (Gem. Asten)Bekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in het buitengebied van Heusden

Deze hoekwoning uit 2024 ligt in het buitengebied van Heusden, een dorp in de gemeente Asten. Met 190 m² woonoppervlak is het een ruime woning, compleet met moderne afwerking. De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Vergelijk ook andere woningen in Asten.

Buurt Verspreide huizen Heusden

De buurt Verspreide huizen Heusden is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (98%). Het is er rustig, met veel ruimte en groen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat past bij het landelijke karakter. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Heusden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 4,1 km afstand of de Albert Heijn op 4,3 km. In de omgeving zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool Voordeldonk (3,3 km) en Basisschool De Vonder (4,1 km). Voor voortgezet onderwijs is Varendonck College Asten op 4,6 km een optie. De gemeente Asten biedt voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 3.289
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte10170m²
Bouwjaar2024
BuurtVerspreide huizen Heusden
WijkHeusden wonen
GemeenteAsten

Locatie

Meijelseweg 66A-B, Heusden (Gem. Asten)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Heusden

Inwoners960
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Julianastraat 50
4141m
Albert Heijn
Burg Frenckenstraat 14
4314m
Lidl
Burgemeester Ruttenplein 9
4487m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool Voordeldonk
Basisonderwijs · 292 leerlingen
3329m
Basisschool De Vonder
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4066m
Kindcentrum De Ontdekking
Basisonderwijs · 219 leerlingen
4563m

Veelgestelde vragen

Over Meijelseweg 66A-B, Heusden (Gem. Asten)

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 190 m² in het buitengebied van Heusden. Nieuwbouwwoningen in deze regio worden vaak voor dit bedrag aangeboden. Het is een ruime woning met moderne afwerking, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,9 km afstand. Dit is relatief ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op 3 tot 5 km afstand, zoals Basisschool Voordeldonk (3,3 km) en Basisschool De Vonder (4,1 km). Voor voortgezet onderwijs is Varendonck College Asten op 4,6 km een optie.

Wat voor type woning is dit?