Vrijstaande woning te koop: Kemphaanweg 6, Heusden (Gem. Asten)
KopenAstenVrijstaande woningenKemphaanweg 6

Kemphaanweg 6

Verspreide huizen Heusden, Asten

€ 1.295.000
Buurt Verspreide huizen Heusden, Heusden (Gem. Asten)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 331m²
331m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een landgoedachtig perceel

Deze vrijstaande woning aan de Kemphaanweg 6 in Heusden (Gem. Asten) ademt rust en ruimte. Met 331 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 15.050 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1973 heeft energielabel C en is nu te koop voor € 1.295.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Asten is de prijs aan de hoge kant, maar dat is gezien het enorme perceel niet onlogisch.

De buurt Verspreide huizen Heusden

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Heusden, een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (98%). De buurt telt 960 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Het is er rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 92 (zeer laag stedelijk). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners het wonen ervaren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 3,9 km of de Albert Heijn op 4,1 km. Basisschool Voordeldonk (3 km) en Kindcentrum De Ontdekking (4,4 km) zijn de dichtstbijzijnde basisscholen. Voor voortgezet onderwijs is Varendonck College Asten (4,5 km) een optie. Het treinstation ligt op 11,9 km, dus je bent aangewezen op de auto. De gemeente Asten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 3.912
Woonoppervlakte331m²
Perceeloppervlakte15050m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Heusden
WijkHeusden wonen
GemeenteAsten

Locatie

Kemphaanweg 6, Heusden (Gem. Asten)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Heusden

Inwoners960
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Julianastraat 50
3921m
Albert Heijn
Burg Frenckenstraat 14
4096m
Lidl
Burgemeester Ruttenplein 9
4274m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Voordeldonk
Basisonderwijs · 292 leerlingen
3001m
Basisschool het Talent
Basisonderwijs · 222 leerlingen
4386m
Kindcentrum De Ontdekking
Basisonderwijs · 219 leerlingen
4443m

Veelgestelde vragen

Over Kemphaanweg 6, Heusden (Gem. Asten)

Welk energielabel heeft Kemphaanweg 6?

De woning aan Kemphaanweg 6 in Heusden (Gem. Asten) heeft energielabel C.

Is € 1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.295.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Asten, maar het perceel van 15.050 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de regio hebben vaak een kleiner perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt: voor een woning met veel grond is dit een redelijke prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Heusden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,9 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op 3,9 tot 4,9 km. Je bent dus vooral aangewezen op de auto. De omgevingsadressendichtheid is zeer laag (92), wat aangeeft dat het er rustig is.