Woning te koop: Molenkampseweg 12, Best
KopenBestBestBuitengebiedMolenkampseweg 12

Molenkampseweg 12

Buitengebied, Best

€ 795.000
Buurt Buitengebied, BestBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 388m²
388m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Best

Deze vrijstaande woning uit 2023 ligt in het buitengebied van Best, waar je echt tot rust komt. Met 388 m² woonoppervlak is er volop plek voor een groot gezin of wie graag ruimte om zich heen heeft. De woning is nieuwbouw, dus je kunt er direct in zonder gedoe. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de omvang en de kwaliteit. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Best om te zien hoe deze woning zich verhoudt.

Buitengebied: landelijk wonen met voorzieningen op rijafstand

De buurt Buitengebied is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen (96%) en vooral koopwoningen (85%). Het is een plek waar je de stilte opzoekt, maar toch dicht bij de stad bent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 1245 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag (244), wat het landelijke karakter bevestigt.

Dagelijkse boodschappen en scholen op fietsafstand

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS (ruim 1,8 km) of Aldi (1,9 km). Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn binnen 2,5 km te vinden. Basisscholen zoals De Zevensprong (2,4 km) en Kindcentrum Platijn (2,4 km) zijn goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Best biedt verder een treinstation op 2,9 km.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Best Intermediair Groep op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 2.049
Woonoppervlakte388m²
Perceeloppervlakte2235m²
Bouwjaar2023
BuurtBuitengebied
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Molenkampseweg 12, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied

Inwoners1.245
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Den Ekker 1B
1817m
Aldi
Secretaris L Jansenstraat 34
1903m
Albert Heijn
Boterhoek 19
2060m

Scholen

11 binnen 5 km

De Zevensprong
Basisonderwijs · 254 leerlingen
2383m
Kindcentrum Platijn
Basisonderwijs · 181 leerlingen
2411m
Basisschool Franciscus
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2680m

Veelgestelde vragen

Over Molenkampseweg 12, Best

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 past bij een vrijstaande nieuwbouwwoning van 388 m² in het buitengebied van Best. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder of kleiner, dus de prijs is marktconform. Het is wel een flink bedrag, maar je krijgt er een ruime, moderne woning voor terug.

Hoe is het openbaar vervoer in Buitengebied Best?

Het treinstation van Best ligt op 2,9 km afstand, goed te doen met de fiets. Vanaf daar rijden treinen naar Eindhoven en verder.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals De Zevensprong (2,4 km) en Kindcentrum Platijn (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Best-centrum (3,9 km).

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2023 met een woonoppervlak van 388 m². Het bouwjaar is nieuw, dus je hebt te maken met moderne bouwstandaarden en isolatie. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouw heeft doorgaans een zuinig label.

Hoe veilig is de buurt Buitengebied?

De buurt heeft 191 geregistreerde misdrijven, maar zonder verdere details is het lastig te duiden. Het is een landelijke omgeving met weinig voorzieningen, wat vaak samengaat met lagere criminaliteit.

Zijn er supermarkten dichtbij?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn PLUS (1,8 km) en Aldi (1,9 km). Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn binnen 2,5 km te vinden. Voor een grote supermarkt moet je naar Best-centrum (2,2 km).

Best Intermediair Groep
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Best Intermediair Groep
best-intermediair.com
Bekijk
Best Intermediair Groep