Woning te koop: Mr. J.B. Kanweg 3-340, Witteveen

Mr. J.B. Kanweg 3-340

Verspreide huizen Witteveen, Midden-Drenthe

€ 278.500
Buurt Verspreide huizen Witteveen, WitteveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig thuis in Witteveen

Dit vrijstaande huis uit 2011 staat in een landelijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden. Met 91 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €278.500 is marktconform voor een woningen in Midden-Drenthe van dit type en bouwjaar.

De buurt: Verspreide huizen Witteveen

De buurt Verspreide huizen Witteveen telt 180 inwoners en is erg rustig, met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5) en heeft een lage omgevingsadressendichtheid.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar de Lidl op 3,7 km of de Jumbo op 4,2 km. Basisschool de Wenteling (3,5 km) en IKC de Lindelaar (4,4 km) zijn de dichtstbijzijnde scholen. De gemeente Midden-Drenthe biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 6 km en een treinstation op 12,8 km.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Landal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 278.500
Prijs per m²€ 3.060
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte410m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Witteveen
WijkWitteveen
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Mr. J.B. Kanweg 3-340, Witteveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Witteveen

Inwoners180
Mannen53%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Lidl
Brinklaan 2
3761m
Jumbo
Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 8
4171m
Coop
Aelderstraat 42
6255m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool de Wenteling
Basisonderwijs · 55 leerlingen
3526m
IKC de Lindelaar
Basisonderwijs · 225 leerlingen
4433m
Kindcentrum De Wegwijzer
Basisonderwijs · 65 leerlingen
4452m

Veelgestelde vragen

Over Mr. J.B. Kanweg 3-340, Witteveen

Welk energielabel heeft Mr. J.B. Kanweg 3-340?

De woning aan Mr. J.B. Kanweg 3-340 in Witteveen heeft energielabel A.

Is €278.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning uit 2011 met energielabel A in Witteveen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. De woning heeft 91 m² woonoppervlak en een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Witteveen?

Witteveen is een landelijk dorp in Midden-Drenthe. Het treinstation ligt op 12,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde is Basisschool de Wenteling op 3,5 km, gevolgd door IKC de Lindelaar op 4,4 km en Kindcentrum De Wegwijzer op 4,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 9,8 km afstand.