Woning te huur: Nieuwe Markt 60-62, Roosendaal
HurenRoosendaalCentrumCentrum-NieuwNieuwe Markt 60-62

Nieuwe Markt 60-62

Centrum-Nieuw, Roosendaal

€ 1.500 p.m.
Buurt Centrum-Nieuw, RoosendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 128m²
41% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 95 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 30 dagen
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze ruime huurwoning aan de Nieuwe Markt in Roosendaal ademt de sfeer van een jaren '50 pand met karakter. Met 128 m² woonoppervlak is het een royale plek, midden in het centrum. De huurprijs van €1.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Roosendaal.

Buurt Centrum-Nieuw

De buurt Centrum-Nieuw is een levendig stadsdeel met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stedelijke omgeving zien met een hoge bevolkingsdichtheid.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Dirk, om de hoek op 625 meter, of bij de Aldi twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar basisscholen zoals Openbare Basisschool De Singel (vijf minuten lopen) of KPO Basisschool Jeroen Bosch (tien minuten lopen). De gemeente Roosendaal biedt verder alle stedelijke gemakken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lenaers Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500 p.m.
Prijs per m²€ 12 p.m.
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte4225m²
Bouwjaar1958
BuurtCentrum-Nieuw
WijkCentrum
GemeenteRoosendaal

Locatie

Nieuwe Markt 60-62, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Nieuw

Inwoners1.380
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Nieuw

Woningvoorraad735
Gem. WOZ-waarde€ 270.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Dirk
Laan van Henegouwen 170
625m
Aldi
Boulevard 118A
651m
Albert Heijn
Van Beethovenlaan 4
805m

Scholen

33 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Singel
Basisonderwijs · 206 leerlingen
433m
KPO Basisschool Jeroen Bosch
Basisonderwijs · 306 leerlingen
527m
Gertrudis
Voortgezet onderwijs · 460 leerlingen
638m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Markt 60-62, Roosendaal

Is de huurprijs van €1.500 marktconform voor deze woning?

De huurprijs van €1.500 ligt ruim boven het buurtgemiddelde van €1.072 voor huurwoningen. Ook de gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €11,21, terwijl deze woning uitkomt op €11,72 per m². De woning is met 128 m² wel aanzienlijk groter dan het gemiddelde (91 m²), wat de hogere prijs deels verklaart.

Hoeveel huurwoningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 3 huurwoningen te huur in de buurt Centrum-Nieuw, waarvan deze woning er één is. De andere twee hebben een lagere huurprijs (tussen €840 en €1.200) en zijn kleiner. Het aanbod is dus beperkt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Centrum-Nieuw is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 3.069 adressen per km². Dat betekent veel voorzieningen en levendigheid om de hoek, maar ook drukte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool De Singel (433 m) en KPO Basisschool Jeroen Bosch (527 m). Voor voortgezet onderwijs is Gertrudis op 638 m afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roosendaal ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte in Centrum-Nieuw is 1,6 personen, wat duidt op veel eenpersoonshuishoudens (520 van de 875 huishoudens). Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen.

Lenaers Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk