Woning te koop: Nieuwe Prinsenweg 7-43, Putten

Nieuwe Prinsenweg 7-43

Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, Putten

€ 129.000
Buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, PuttenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in een bosrijke omgeving

Dit appartement aan de Nieuwe Prinsenweg in Putten ligt in een rustige, groene omgeving. Het is een fijne plek voor wie houdt van natuur en ruimte. De woning uit 1994 is 49 m² groot en heeft een vraagprijs van €129.000. Dat is een scherpe prijs voor een koopwoning in deze prijsklasse, zeker in vergelijking met andere woningen in Putten.

De buurt: Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

De buurt kenmerkt zich door veel vrijstaande huizen en een rustige, veilige sfeer. Een bewoner zegt: "Er is goed contact tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig." De omgeving is mooi, maar de wijk wordt als duur ervaren, waardoor er weinig jonge gezinnen wonen. De bevolking is relatief oud, met veel 45-plussers. Het is een plek waar je de ruimte hebt. Meer over de buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op tien minuten lopen. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Basisschool met de Bijbel De Akker en Openbare Basisschool De Schovenhorst, beide op ongeveer een kwartier lopen. Het treinstation ligt op 5,9 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De gemeente Putten biedt een rustige woonomgeving met veel groen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Midden Nederland Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 129.000
Prijs per m²€ 2.633
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte277m²
Bouwjaar1994
BuurtVerspreide huizen Krachtighuizen en omgeving
WijkBosgebied en Krachtighuizen
GemeentePutten

Locatie

Nieuwe Prinsenweg 7-43, Putten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Fedde
13-06-2024
Een veilige wijk met een mooie omgevig

Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving. Er zijn hier veel mooie vrijstaande huizen, wij zijn gezegende met dit mooie huis. Wel is dit een dure wijk want er zouden hier weinig jonge gezinnen kunnen wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

Inwoners1.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Bilderdijkstraat 46
1018m
Jumbo
Postweg 4
1759m
Albert Heijn
Voorthuizerstraat 2
1788m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Akker
Basisonderwijs · 182 leerlingen
1055m
Openbare Basisschool De Schovenhorst
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1248m
Protestants Christelijk Basisonderwijs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1408m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Prinsenweg 7-43, Putten

Is €129.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €129.000 voor een appartement van 49 m² in Putten is aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, maar let op: de buurt is dunbevolkt en voorzieningen liggen op enige afstand. De prijs weerspiegelt de ligging in een bosrijk gebied, niet in een stedelijke omgeving.