Woning te koop: Oesterdam 25B, Tholen

Oesterdam 25B

Verspreide huizen Tholen, Tholen

€ 249.000
Buurt Verspreide huizen Tholen, TholenBekijk buurt
AI-samenvatting

Appartement in de polder

Dit appartement uit 2018 ligt in de rustige buitengebieden van Tholen. Met 34 m² woonoppervlak is het compact en modern. De vraagprijs van €249.000 is aan de hoge kant voor een woning van deze omvang, maar past bij de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Tholen voor een prijsvergelijking.

Buurt Verspreide huizen Tholen

De buurt Verspreide huizen Tholen is dunbevolkt met 365 inwoners. Het is een landelijke omgeving waar vooral gezinnen wonen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Verspreide huizen Tholen kenmerkt zich door rust en ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 4,7 km afstand of Aldi op 4,9 km. Basisschool Eben Haezer en Montessorischool de Kraal liggen beide op ongeveer 4,2 km. Het Calvijn College Tholen voor voortgezet onderwijs is ook op 4,2 km. De gemeente Tholen biedt voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leunis Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 7.324
Woonoppervlakte34m²
Perceeloppervlakte2030m²
Bouwjaar2018
BuurtVerspreide huizen Tholen
WijkTholen
GemeenteTholen

Locatie

Oesterdam 25B, Tholen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Tholen

Inwoners365
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Terreplein 4
4723m
Aldi
Terreplein 8
4854m
Albert Heijn
Markiezaatsweg 5
6220m

Scholen

7 binnen 5 km

Calvijn College Tholen
Voortgezet onderwijs · 302 leerlingen
4235m
Montessorischool de Kraal
Basisonderwijs · 91 leerlingen
4235m
De Geluksvogel (so)
Speciaal onderwijs · 10 leerlingen
4269m

Veelgestelde vragen

Over Oesterdam 25B, Tholen

Is €249.000 een realistische prijs voor 34 m²?

De vraagprijs van €249.000 voor 34 m² is aan de hoge kant, maar het appartement is nieuwbouw uit 2018. In de buurt Verspreide huizen Tholen zijn weinig vergelijkbare woningen, dus de prijs is marktconform voor een modern appartement in deze landelijke omgeving.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Omdat het een appartement uit 2018 betreft, is het waarschijnlijk goed geïsoleerd en energiezuinig. Nieuwbouwwoningen van na 2015 voldoen aan strenge eisen, dus je kunt een laag energieverbruik verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op rijafstand. Basisschool Eben Haezer en Montessorischool de Kraal liggen beide op ongeveer 4,2 km. Voor voortgezet onderwijs is er het Calvijn College Tholen op 4,2 km. Ook is er speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,1 km afstand. Dit is een flinke reisafstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer. De buurt is niet goed aangesloten op het spoor.