Woning te koop: Onderdoor 5-215, Houten
KopenHoutenHouten Noord-OostCentrum OostOnderdoor 5-215

Onderdoor 5-215

Centrum Oost, Houten

€ 266.500
Buurt Centrum Oost, HoutenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 33m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan Onderdoor in Houten is een appartement van 38 m² met energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Het bouwjaar 1985 en de vraagprijs van €266.500 maken het een marktconforme optie voor wie een klein, energiezuinig appartement zoekt. Vergelijkbare woningen in Houten laten zien dat dit prijsniveau past bij de huidige markt.

Buurt Centrum Oost

De buurt Centrum Oost is een levendige wijk met 1.370 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. Een bewoner zegt: "Een fijne plek om te wonen en leven met alles in de buurt." Een andere bewoner noemt de gezelligheid, maar ook overlast van evenementen en jongeren. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 7,5.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur zit op 33 meter. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Het Mozaïek en De Velduil op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals College de Heemlanden twee straten verder. De gemeente Houten biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Keizer makelaars Houten aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 266.500
Prijs per m²€ 7.013
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte1365m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA
BuurtCentrum Oost
WijkHouten Noord-Oost
GemeenteHouten

Locatie

Onderdoor 5-215, Houten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.8
Martine Mink
26-03-2025
Boven het winkelcentrum met levendige omgeving

Ik ben hier 24 jaar woonachtig en hou van de gezelligheid. Jammer dat ik veel overlast ervaar van de kermis en sommige evenementen met buiten het geluid en het vuil dat achterblijft is het een magneet voor rellende jongeren die complete veldslagen uitvechten onder elkaar en met de politie. Tegenwoordig is cameratoezicht en een grote politiemacht nodig om het een beetje normaal te maken met wisselend succes

8.3
Martine
16-01-2025
Fijne buurt

Een fijne plek om te wonen en leven met alles in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Oost

Inwoners1.370
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Spoorhaag 129
33m
Albert Heijn
Onderdoor 66
104m
Lidl
Stellingmolen 5
219m

Scholen

41 binnen 5 km

College de Heemlanden
Voortgezet onderwijs · 1347 leerlingen
308m
Het Mozaïek
Basisonderwijs · 209 leerlingen
485m
Openbare basisschool De Velduil
Basisonderwijs · 319 leerlingen
535m

Veelgestelde vragen

Over Onderdoor 5-215, Houten

Welk energielabel heeft Onderdoor 5-215?

De woning aan Onderdoor 5-215 in Houten heeft energielabel A.

Is €266.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €266.500 voor een appartement van 38 m² met energielabel A in Houten is marktconform. Het bouwjaar 1985 en de gunstige ligging in het centrum dragen bij aan de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.