Woning te koop: Oosterdiep WZ 3, Emmer-Compascuum
Onder optie

Oosterdiep WZ 3

Emmer-Compascuum-Centrum, Emmen

€ 445.500
Buurt Emmer-Compascuum-Centrum, Emmer-CompascuumBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Boni op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Emmer-Compascuum

Dit appartement aan het Oosterdiep WZ 3 ademt de sfeer van een ouder pand uit 1900, met 116 m² woonoppervlak. De woning ligt in het centrum van Emmer-Compascuum, een dorp in de gemeente Emmen. Met een vraagprijs van €445.500 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Emmen.

De buurt: Emmer-Compascuum-Centrum

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellig". De buurt telt ruim 4.700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni op twee straten verder, of de Aldi om de hoek. Basisscholen zoals Openbare basisschool De Mende en Het Compas zijn op loopafstand. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op tien minuten lopen.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Loves Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 445.500
Prijs per m²€ 3.841
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte492m²
Bouwjaar1900
BuurtEmmer-Compascuum-Centrum
WijkEmmer-Compascuum
GemeenteEmmen

Locatie

Oosterdiep WZ 3, Emmer-Compascuum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Alie hekhuis
10-07-2024
Rustige buurt

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Inwoners4.780
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Woningvoorraad2.267
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Boni
Runde Noordzijde 101
207m
Aldi
Hoofdkanaal WZ 13
276m
Aldi
Marktstraat 2
7073m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare basisschool De Mende
Basisonderwijs · 142 leerlingen
361m
Het Compas
Basisonderwijs · 79 leerlingen
361m
Openbare Basisschool de Bente
Basisonderwijs · 133 leerlingen
1329m

Veelgestelde vragen

Over Oosterdiep WZ 3, Emmer-Compascuum

Is €445.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €445.500 ligt boven de mediaanprijs van €417.250 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs van woningen in de buurt was €348.519, maar die cijfers zijn gebaseerd op alle woningtypen. Deze woning heeft 116 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 183 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de vraagprijs is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Emmer-Compascuum-Centrum om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als gezellig en rustig ervaren. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn op loopafstand, wat het praktisch maakt voor dagelijkse boodschappen en schoolgaande kinderen.