Woning te koop: Oosterdiep WZ 4, Emmer-Compascuum

Oosterdiep WZ 4

Emmer-Compascuum-Centrum, Emmen

€ 482.500
Buurt Emmer-Compascuum-Centrum, Emmer-CompascuumBekijk buurt
Boni op 219m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in Emmer-Compascuum

Dit appartement aan het Oosterdiep WZ 4 in Emmer-Compascuum is een rustig gelegen woning uit 1999. Met een woonoppervlak van 12 m² is het compact en overzichtelijk. De vraagprijs van €482.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Emmen, waar de gemiddelde prijs rond de €458.750 ligt.

De buurt: Emmer-Compascuum-Centrum

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum is een rustige wijk met een mix van inwoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellig". De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1 personen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni, die om de hoek zit, of naar de Aldi, twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare basisschool De Mende of Het Compas, beide op loopafstand. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Loves Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 482.500
Prijs per m²€ 40.208
Woonoppervlakte12m²
Perceeloppervlakte348m²
Bouwjaar1999
EnergielabelD
BuurtEmmer-Compascuum-Centrum
WijkEmmer-Compascuum
GemeenteEmmen

Locatie

Oosterdiep WZ 4, Emmer-Compascuum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Alie hekhuis
10-07-2024
Rustige buurt

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Inwoners4.780
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Woningvoorraad2.267
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Boni
Runde Noordzijde 101
219m
Aldi
Hoofdkanaal WZ 13
296m
Aldi
Marktstraat 2
7095m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare basisschool De Mende
Basisonderwijs · 142 leerlingen
383m
Het Compas
Basisonderwijs · 79 leerlingen
383m
Openbare Basisschool de Bente
Basisonderwijs · 133 leerlingen
1307m

Veelgestelde vragen

Over Oosterdiep WZ 4, Emmer-Compascuum

Welk energielabel heeft Oosterdiep WZ 4?

De woning aan Oosterdiep WZ 4 in Emmer-Compascuum heeft energielabel D.

Is de prijs van €482.500 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €482.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€348.519) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€458.750). Het appartement is met 12 m² veel kleiner dan het buurtgemiddelde van 183 m². De prijs per m² is met €40.208 extreem hoog, wat deels verklaard kan worden door de kleine oppervlakte. Het is aan de hoge kant.

Hoe is het energielabel D te duiden?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1999. In de buurt heeft 20% van de koopwoningen een label D of lager, terwijl 60% een beter label heeft (A, B of C). Dit betekent dat de woning minder zuinig is dan veel andere woningen in de buurt, maar niet uitzonderlijk slecht.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum wordt door bewoners als rustig en gezellig omschreven. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare basisschool De Mende en Het Compas liggen beide op ongeveer 400 meter. Ook Openbare Basisschool de Bente is op 1,3 km afstand te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 9 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar in een dorp als Emmer-Compascuum is een auto vaak handig.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 76 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar voor dit specifieke appartement kan de verkooptijd afwijken vanwege de bijzondere combinatie van hoge prijs en kleine oppervlakte.

Loves Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk