Woning te koop: Ooststraat 2C, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud

Ooststraat 2C

Visserijbuurt, Den Haag

€ 799.000
Buurt Visserijbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Hoogvliet op 93m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Scheveningen

Dit appartement aan de Ooststraat 2C in Scheveningen ademt de sfeer van een oude vissersbuurt. Het is een woning uit 1906 met een oppervlakte van 30 m², wat het compact maar sfeervol maakt. Met een energielabel D zijn de stookkosten gemiddeld. De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met andere woningen in Den Haag.

De Visserijbuurt: levendig en gemengd

De buurt Visserijbuurt is een levendige wijk met een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een leuke buurt met alles in dezelfde straat wat je nodig hebt. Alleen jammer dat al het verkeer door dezelfde straat moet." De buurt telt ruim 4000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aandeel ouderen. Het is een zeer stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, die naast de deur zit. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en Bloemcampschool, al liggen die op ruim een kwartier fietsen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stuyver Makelaardij o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 26.633
Woonoppervlakte30m²
Perceeloppervlakte36m²
Bouwjaar1906
EnergielabelD
BuurtVisserijbuurt
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Ooststraat 2C, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Betty
08-11-2023
Gezellige buurt

Een leuke buurt met alles in dezelfde straat wat je nodig hebt. Alleen jammer dat al het verkeer door dezelfde straat moet.

Buurt statistieken

Gegevens uit Visserijbuurt

Inwoners4.080
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Visserijbuurt

Woningvoorraad2.233
Gem. WOZ-waarde€ 376.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Hoogvliet
Badhuisstraat 401
93m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
257m
Aldi
Westduinweg 1245
509m

Veelgestelde vragen

Over Ooststraat 2C, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Ooststraat 2C?

De woning aan Ooststraat 2C in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €799.000 een realistische prijs voor 30 m²?

De vraagprijs van €799.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €518.800. Ook de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.090, terwijl deze woning uitkomt op ruim €26.000 per m². De prijs is dus aanzienlijk hoger dan wat gebruikelijk is in de Visserijbuurt.

Hoe is de buurt Visserijbuurt om in te wonen?

De Visserijbuurt is een levendige, zeer stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de buurt met een 6,5. Een bewoner noemt het een leuke buurt met alles in de straat, maar merkt op dat al het verkeer door dezelfde straat moet. De buurt heeft een mix van leeftijden en veel eenpersoonshuishoudens.