Woning te koop: Oude Prinsenweg 16-57, Putten

Oude Prinsenweg 16-57

Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, Putten

€ 129.800
Buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, PuttenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit recreatiehuisje aan de Oude Prinsenweg ligt verscholen in het groen, midden in de natuur van de Veluwe. Met 56 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De woning uit 2001 is in goede staat en wordt nu aangeboden voor € 129.800. Vergeleken met andere woningen in Putten is dat een scherpe prijs voor een recreatiewoning in deze omgeving.

De buurt: Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

De buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving is een rustige, bosrijke omgeving met veel vrijstaande huizen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Er is goed contact tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving." De buurt telt 1.460 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een dure wijk, zoals de bewoner opmerkt: "er zouden hier weinig jonge gezinnen kunnen wonen."

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op een paar minuten lopen. Ook de Dekamarkt, Jumbo, Lidl en Albert Heijn zijn binnen een korte fietsrit bereikbaar. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool met de Bijbel De Akker en Protestants Christelijk Basisonderwijs De Wegwijzer, beide op loopafstand. De gemeente Putten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een park of plantsoen op 3 km.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van Meerveld Burger op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 129.800
Prijs per m²€ 2.318
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte24942m²
Bouwjaar2001
BuurtVerspreide huizen Krachtighuizen en omgeving
WijkBosgebied en Krachtighuizen
GemeentePutten

Locatie

Oude Prinsenweg 16-57, Putten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Fedde
13-06-2024
Een veilige wijk met een mooie omgevig

Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving. Er zijn hier veel mooie vrijstaande huizen, wij zijn gezegende met dit mooie huis. Wel is dit een dure wijk want er zouden hier weinig jonge gezinnen kunnen wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

Inwoners1.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Bilderdijkstraat 46
1344m
Dekamarkt
Achterstraat 31
2186m
Jumbo
Postweg 4
2221m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Akker
Basisonderwijs · 182 leerlingen
1441m
Protestants Christelijk Basisonderwijs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1464m
Basisschool met de Bijbel Huinen
Basisonderwijs · 119 leerlingen
1624m

Veelgestelde vragen

Over Oude Prinsenweg 16-57, Putten

Is € 129.800 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de vraagprijs van € 129.800 is marktconform voor een recreatiewoning van 56 m² in deze bosrijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs ligt aan de lage kant gezien de staat en het bouwjaar 2001. Het is een scherpe instapprijs voor wie een rustig tweede huis zoekt.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustig bosgebied, op 1,3 km van de dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) en op 2 km van een basisschool. Het treinstation is op 5,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer. Een restaurant vind je op 1,5 km. De afstand tot een park of plantsoen is 3 km, maar de directe omgeving is al bosrijk.

Hoe is de sfeer in de buurt?

De buurt wordt omschreven als veilig en rustig, met goed contact tussen buren. Een bewoner zegt: "Er wordt naar elkaar omgekeken." De omgeving is groen en er staan veel vrijstaande huizen. Het is een dure wijk, waardoor er weinig jonge gezinnen wonen; de meeste inwoners zijn 45 jaar of ouder.

Is deze woning geschikt als permanente woning?

De woning wordt aangeboden als recreatiewoning, wat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn voor permanente bewoning. Het is belangrijk om de bestemmingsplanregels van de gemeente Putten te controleren. De woning heeft 56 m² woonoppervlak, wat voldoende is voor een klein huishouden, maar voorzieningen zoals een supermarkt en school liggen op 2 km of meer.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 2001 en verkeert in goede staat. Het is een recreatiewoning, dus het onderhoud is doorgaans eenvoudig. Het is aan te raden om bij bezichtiging zelf de staat van het dak, de kozijnen en de installaties te beoordelen.