Woning te koop: Palmbosweg 12-81, Ermelo

Palmbosweg 12-81

Verspreide huizen Zuiderzeeland, Ermelo

€ 259.500
Buurt Verspreide huizen Zuiderzeeland, ErmeloBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze woning aan de Palmbosweg 12-81 in Ermelo voelt als een eigen plek in een bosrijke omgeving. Het appartement uit 2001 is met 60 m² compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €259.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Ermelo voor een vergelijking.

Buurt Verspreide huizen Zuiderzeeland

De buurt Verspreide huizen Zuiderzeeland is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Het is een plek waar je de stilte van het buitengebied ervaart, maar toch dicht bij de voorzieningen van Ermelo zit. De buurt Verspreide huizen Zuiderzeeland heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR express of Albert Heijn, beide op een paar minuten rijden. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Wolderweide en De Wetering, die op loopafstand liggen. De dagelijkse boodschappen doe je in het centrum van Ermelo, dat op tien minuten fietsen ligt. De gemeente Ermelo biedt een fijne balans tussen rust en bereikbaarheid.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uniecker Wonen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 259.500
Prijs per m²€ 4.325
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte1578m²
Bouwjaar2001
BuurtVerspreide huizen Zuiderzeeland
WijkBuitengebied west
GemeenteErmelo

Locatie

Palmbosweg 12-81, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zuiderzeeland

Inwoners865
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

16 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A28 5
2122m
Albert Heijn
Kerkstraat 26
2148m
Lidl
Gouwzee 27
2324m

Scholen

41 binnen 5 km

Wolderweide
Basisonderwijs · 342 leerlingen
1698m
De Wetering
Basisonderwijs · 152 leerlingen
1734m
C.B.S. Het Startblok
Basisonderwijs · 440 leerlingen
1748m

Veelgestelde vragen

Over Palmbosweg 12-81, Ermelo

Is €259.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €259.500 is marktconform voor een appartement van 60 m² in Ermelo. De woning is gebouwd in 2001 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het is een eerlijke prijs voor een rustige, groene locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Ermelo, op 3,8 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte maken dit een fijne plek voor wie van een landelijke omgeving houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Wolderweide (1,7 km) en De Wetering (1,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ermelo of Harderwijk, op ongeveer 4,6 km afstand.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?