Woning te koop: Peelheideweg 25T202, America
Verkocht onder voorbehoud
KopenHorst aan de MaasAmericaLoohorstPeelheideweg 25T202

Peelheideweg 25T202

Loohorst, Horst aan de Maas

€ 137.500
Buurt Loohorst, AmericaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in het groen

Deze woning aan de Peelheideweg in America is een recreatiewoning uit 1980, met een woonoppervlak van 54 m². Het ligt in een rustige, bosrijke omgeving, ideaal om tot rust te komen. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoger uitvallen. Met een vraagprijs van €137.500 is dit een betaalbare optie voor wie een tweede verblijf zoekt. Bekijk ook andere woningen in Horst aan de Maas.

Buurt Loohorst

De woning staat in de buurt Loohorst, een landelijk gebied met weinig voorzieningen. De omgevingsadressendichtheid is laag (251 adressen per km²), wat past bij het rustige karakter. Er zijn geen bewonersrecensies beschikbaar voor deze buurt. De buurt Loohorst is vooral bekend om zijn natuur en recreatiemogelijkheden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op ruim 5,5 km afstand, of bij PLUS en Lidl op ongeveer 6 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Kindcentrum De Wouter op 1,4 km lopen. Andere scholen in de omgeving zijn RKBS Onder de Wieken (4 km) en Basisschool De Kroevert (4,3 km). De gemeente Horst aan de Maas biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 6,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 137.500
Prijs per m²€ 2.546
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte598m²
Bouwjaar1980
EnergielabelE
BuurtLoohorst
WijkAmerica
GemeenteHorst aan de Maas

Locatie

Peelheideweg 25T202, America

Buurt statistieken

Gegevens uit Loohorst

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Horsterweg 64
5568m
PLUS
Patronaat 13C
6127m
Lidl
Kerkstraat 2 G
6127m

Scholen

3 binnen 5 km

Kindcentrum De Wouter
Basisonderwijs · 151 leerlingen
1380m
Rooms Katholieke Basisschool Onder de Wieken
Basisonderwijs · 111 leerlingen
3981m
Basisschool De Kroevert
Basisonderwijs · 75 leerlingen
4338m

Veelgestelde vragen

Over Peelheideweg 25T202, America

Welk energielabel heeft Peelheideweg 25T202?

De woning aan Peelheideweg 25T202 in America heeft energielabel E.

Is €137.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €137.500 is marktconform voor een recreatiewoning van 54 m² met energielabel E in America. De woning is gebouwd in 1980 en verkeert in een eenvoudige staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Houd er rekening mee dat de stookkosten door het lage energielabel hoger kunnen zijn.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige, bosrijke omgeving in America. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 5,6 km afstand. Basisschool Kindcentrum De Wouter bevindt zich op 1,4 km. Het treinstation is op 6,5 km. De buurt is dunbevolkt en biedt veel rust en natuur.

Hoe is het energielabel E van invloed op de woonlasten?