Woning te koop: Penningweg 27, Zaandam
Verkocht onder voorbehoud
KopenZaanstadNieuw WestWestzanerdijkPenningweg 27

Penningweg 27

Westzanerdijk, Zaanstad

€ 317.500
Buurt Westzanerdijk, ZaandamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in Zaandam

Deze bedrijfsruimte aan de Penningweg 27 in Zaandam biedt met 218 m² flink wat vierkante meters. Het pand uit 1997 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige bedrijfsvoering. De vraagprijs van € 317.500 is marktconform voor een woningen in Zaanstad van dit formaat.

De buurt Westzanerdijk

Westzanerdijk is een rustige buurt met een mix van woningen en bedrijvigheid. De buurt Westzanerdijk telt ruim 1400 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, dat om de hoek zit. Ook Aldi is op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Openbare Basisschool De Dijk op tien minuten lopen. De gemeente Zaanstad biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gunther bedrijfsmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 317.500
Prijs per m²€ 1.456
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte2560m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtWestzanerdijk
WijkNieuw West
GemeenteZaanstad

Locatie

Penningweg 27, Zaandam

Buurt statistieken

Gegevens uit Westzanerdijk

Inwoners1.455
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

SPAR express
Ducaatstraat 43
144m
Aldi
Westzanerdijk 118c
1072m
AH to go
Provincialeweg 11
1408m

Scholen

39 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Dijk
Basisonderwijs · 338 leerlingen
949m
Daltonschool De Westerkim
Basisonderwijs · 191 leerlingen
1882m
Openbare Basisschool Et Buut
Basisonderwijs · 496 leerlingen
1919m

Veelgestelde vragen

Over Penningweg 27, Zaandam

Welk energielabel heeft Penningweg 27?

De woning aan Penningweg 27 in Zaandam heeft energielabel A.

Is € 317.500 een realistische prijs voor deze bedrijfsruimte?

De vraagprijs van € 317.500 voor 218 m² bedrijfsruimte in Zaandam is marktconform. Het energielabel A en het bouwjaar 1997 zijn pluspunten. Vergelijkbare panden in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed te bekijken.

Wat is de ligging van Penningweg 27 ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, dus op fietsafstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, SPAR express zit op 144 meter. Op iets meer dan een kilometer vind je Aldi, en op anderhalve kilometer zijn er meerdere supermarkten zoals Albert Heijn en Dekamarkt.

Hoe is de buurt Westzanerdijk qua veiligheid?

In de buurt zijn 50 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk van deze omvang redelijk is. Het is een rustige buurt met veel gezinnen en oudere bewoners.