Woning te koop: Pluvierenweg 9, Zeewolde
KopenZeewoldeWijk 00KnardijkgebiedPluvierenweg 9

Pluvierenweg 9

Knardijkgebied, Zeewolde

€ 185.000
Buurt Knardijkgebied, ZeewoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Knardijkgebied

Dit perceel aan de Pluvierenweg 9 in Zeewolde biedt een unieke kans om je eigen droom te realiseren. Met 203 m² grond en een energielabel A is dit een duurzame basis voor een nieuwbouwwoning. De vraagprijs van €185.000 is marktconform voor een bouwkavel in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Zeewolde voor een idee van het aanbod.

Buurt Knardijkgebied

Het Knardijkgebied is een rustige, landelijke buurt met slechts 185 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (76%). Het is een plek waar je echt tot rust komt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel ruimte. Lees meer over de buurt Knardijkgebied.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 1,5 km afstand, of iets verder bij Dirk, Lidl of Vomar. Basisscholen zoals Christelijke Basisschool DOK 19 (3,2 km) en Christelijke Basisschool de Rank (3,3 km) zijn binnen een paar minuten met de auto te bereiken. De gemeente Zeewolde biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,9 km en een park op 4,4 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leukste makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 911
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte780m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtKnardijkgebied
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Pluvierenweg 9, Zeewolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Knardijkgebied

Inwoners185
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Strandweg 1
1567m
Dirk
Knardijk West 4a
3231m
Lidl
Amperestraat 6
3279m

Scholen

20 binnen 5 km

Christelijke Basisschool DOK 19
Basisonderwijs · 158 leerlingen
3198m
Christelijke Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3339m
Daltonschool De Veste
Basisonderwijs · 143 leerlingen
3699m

Veelgestelde vragen

Over Pluvierenweg 9, Zeewolde

Welk energielabel heeft Pluvierenweg 9?

De woning aan Pluvierenweg 9 in Zeewolde heeft energielabel A.

Is €185.000 een realistische prijs voor deze bouwkavel?

Ja, de prijs van €185.000 is marktconform voor een bouwkavel van 203 m² in het Knardijkgebied. Vergelijkbare percelen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent dat je straks lage energiekosten hebt.

Wat is de ligging van het Knardijkgebied?

Het Knardijkgebied is een landelijke buurt in Zeewolde, met veel rust en ruimte. Het is een dunbevolkt gebied met een omgevingsadressendichtheid van 56 adressen per km². Voorzieningen zoals supermarkten en scholen liggen op 3 tot 4 km afstand, dus je bent wel afhankelijk van de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op 3 tot 4 km afstand, zoals Christelijke Basisschool DOK 19 en Christelijke Basisschool de Rank. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zeewolde centrum, op 6,1 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.