Woning te koop: Rijk van Batouwe 54, Kesteren

Rijk van Batouwe 54

Verspreide huizen Lede en Oudewaard, Neder-Betuwe

€ 114.500
Buurt Verspreide huizen Lede en Oudewaard, KesterenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in recreatiewoning

Deze recreatiewoning aan het Rijk van Batouwe in Kesteren biedt een fijne plek om tot rust te komen. Met 53 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2010 is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €114.500 is scherp voor een woningen in Neder-Betuwe.

Buurt Verspreide huizen Lede en Oudewaard

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Lede en Oudewaard, een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,63. Een bewoner zegt: "Veilige buurt. PitPartners werken goed samen. Veel initiatief." De buurt telt zo'n 600 inwoners, met een mix van leeftijden. Het is een rustige omgeving. Bekijk ook de buurt Verspreide huizen Lede en Oudewaard.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of Jumbo, beide op een paar minuten rijden. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals de Sebaschool Kesteren en OBS de Sterappel, ook op korte afstand. Het treinstation is twee straten verder, handig voor een dagje weg. De gemeente Neder-Betuwe biedt verder voorzieningen zoals een restaurant om de hoek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sanders Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 114.500
Prijs per m²€ 2.160
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte234m²
Bouwjaar2010
BuurtVerspreide huizen Lede en Oudewaard
WijkKesteren
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Rijk van Batouwe 54, Kesteren

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Michelle
23-10-2023
Samenwerkend

Veilige buurt. PitPartners werken goed samen. Veel initiatief.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lede en Oudewaard

Inwoners600
Mannen55%
Vrouwen44%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Adelsweg 6
1751m
Jumbo
Verbrughweg 16
1774m
PLUS
Stationsstraat 1-3
2193m

Scholen

23 binnen 5 km

Sebaschool Kesteren
Basisonderwijs · 145 leerlingen
1647m
OBS de Sterappel
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1867m
Het Kompas
Basisonderwijs · 201 leerlingen
1868m

Veelgestelde vragen

Over Rijk van Batouwe 54, Kesteren

Is €114.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €114.500 is aan de lage kant voor een woning van 53 m² uit 2010 in deze omgeving. Het is een recreatiewoning, wat de prijs kan verklaren. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs. Let wel op de specifieke regels voor recreatiewoningen.

Hoe rustig is het in de buurt Verspreide huizen Lede en Oudewaard?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) en een lage omgevingsadressendichtheid van 284 adressen per km². Bewoners geven aan dat het een veilige buurt is met veel initiatief. Het is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen.

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op korte afstand, zoals Aldi en Jumbo op ongeveer 1,7 km. Ook zijn er basisscholen zoals Sebaschool Kesteren en OBS de Sterappel op ongeveer 1,6-1,9 km. Het treinstation ligt op 2,8 km.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in deze buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt is 1,8, wat lager is dan het landelijk gemiddelde. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (225) en relatief weinig huishoudens met kinderen (60). De bevolking is gemiddeld wat ouder, met de grootste groep tussen 45 en 65 jaar.

Hoe veilig is de buurt?

Uit de buurtreview blijkt dat bewoners de buurt als veilig ervaren. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 16, wat laag is. De buurt heeft een landelijk karakter, wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Is deze woning geschikt als permanente woning?

Het is een recreatiewoning, wat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn voor permanente bewoning. Het is belangrijk om de bestemmingsplanregels van de gemeente Neder-Betuwe te controleren. De woning is compact met 53 m², dus meer geschikt voor recreatief gebruik.