Woning te koop: Rijksstraatweg 78-0, Noardburgum

Rijksstraatweg 78-0

Verspreide huizen Burgum, Tytsjerksteradiel

€ 587.500
Buurt Verspreide huizen Burgum, NoardburgumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 475m²
475m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Noardburgum

Dit vrijstaande huis uit 2022 ligt in het buitengebied van Noardburgum, waar je echt tot rust komt. Met 475 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg plek voor een groot gezin of wie graag ruimte om zich heen heeft. Het energielabel A+++ betekent dat je nauwelijks stookkosten hebt. De vraagprijs van €587.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere woningen in Tytsjerksteradiel.

De buurt: Verspreide huizen Burgum

De buurt Verspreide huizen Burgum is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (99%). Van de 435 inwoners is een groot deel 45 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de rust en ruimte spreken voor zich.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je in een paar minuten met de auto in Burgum, waar onder andere PLUS en Aldi te vinden zijn. De dichtstbijzijnde basisschool, Basisskoalle De Klimstien, ligt op ongeveer 1,5 km afstand. Ook het voortgezet onderwijs is binnen 2 km bereikbaar. De gemeente Tytsjerksteradiel biedt een fijne mix van platteland en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Waterrijk wonen Friesland Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 587.500
Prijs per m²€ 1.237
Woonoppervlakte475m²
Perceeloppervlakte3275m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Burgum
WijkBurgum
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Rijksstraatweg 78-0, Noardburgum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Burgum

Inwoners435
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Lijsterstraat 25
3039m
PLUS
Leeuwerikstraat 63
3782m
Aldi
Ljurkstrjitte 43
3803m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisskoalle De Klimstien
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1544m
It Twaspan
Basisonderwijs · 47 leerlingen
2466m
Christelijke Basisschool De Reinboge
Basisonderwijs · 125 leerlingen
2497m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 78-0, Noardburgum

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 78-0?

De woning aan Rijksstraatweg 78-0 in Noardburgum heeft energielabel A+++.

Is €587.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 475 m² met bouwjaar 2022 en energielabel A+++ is de prijs marktconform. De woning is nieuw en zeer zuinig, wat de vraagprijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe is het energielabel A+++ te verklaren?

Het energielabel A+++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door de nieuwbouw uit 2022, met uitstekende isolatie en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen. De stookkosten zijn hierdoor minimaal.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning, gebouwd in 2022. Met 475 m² woonoppervlak is het een royale woning, geschikt voor een groot gezin of wie veel ruimte wil.