Woning te koop: Rijksstraatweg 78, Noardburgum

Rijksstraatweg 78

Verspreide huizen Burgum, Tytsjerksteradiel

€ 349.500
Buurt Verspreide huizen Burgum, NoardburgumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 475m²
475m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Noardburgum

Deze vrijstaande woning uit 2022 ligt in het buitengebied van Noardburgum, waar je echt tot rust komt. Met 475 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg plek voor een groot gezin of wie graag ruimte om zich heen heeft. Het energielabel A+++ betekent dat je nauwelijks stookkosten hebt. De vraagprijs van €349.500 is scherp voor een woning van deze omvang en kwaliteit, zeker vergeleken met andere woningen in Tytsjerksteradiel.

De buurt: Verspreide huizen Burgum

De buurt Verspreide huizen Burgum is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en de meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen zonder kinderen. De inkomens zijn er doorsnee. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel groen om je heen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de PLUS op zo'n 3 km afstand, of bij de Aldi of Poiesz iets verderop. Voor de kinderen is er basisschool Basisskoalle De Klimstien op 1,5 km lopen, en ook It Twaspan en Christelijke Basisschool De Reinboge zijn binnen 2,5 km bereikbaar. De gemeente Tytsjerksteradiel biedt verder voldoende voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Waterrijk wonen Friesland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 736
Woonoppervlakte475m²
Perceeloppervlakte3275m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Burgum
WijkBurgum
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Rijksstraatweg 78, Noardburgum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Burgum

Inwoners435
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Lijsterstraat 25
3039m
PLUS
Leeuwerikstraat 63
3782m
Aldi
Ljurkstrjitte 43
3803m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisskoalle De Klimstien
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1544m
It Twaspan
Basisonderwijs · 47 leerlingen
2466m
Christelijke Basisschool De Reinboge
Basisonderwijs · 125 leerlingen
2497m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 78, Noardburgum

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 78?

De woning aan Rijksstraatweg 78 in Noardburgum heeft energielabel A+++.

Is €349.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 475 m² met bouwjaar 2022 en energielabel A+++ is de prijs marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder of kleiner. De lage stookkosten door het energielabel maken de totale woonlasten gunstig.

Hoe is het energielabel A+++ te verklaren?

Het energielabel A+++ is het hoogst haalbare en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door moderne isolatie, een warmtepomp en mogelijk zonnepanelen. De stookkosten zijn daardoor minimaal.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basisskoalle De Klimstien op 1,5 km. Ook It Twaspan en Christelijke Basisschool De Reinboge zijn binnen 2,5 km bereikbaar.