Woning te koop: Robbenzand 11, Makkum
KopenRobbenzand 11

Robbenzand 11

Groot binnenwater, Makkum

€ 440.000
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning in Makkum ademt rust en ruimte. Met 135 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele, zuinige woning. De vraagprijs van €440.000 is marktconform voor dit type woning in de gemeente. Bekijk meer woningen van dit type in de gemeente.

Groot binnenwater

De buurt Groot binnenwater is een rustige woonwijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de omgeving kenmerkt zich door water en groen. De buurt is vooral geschikt voor wie van een rustige, dorpse sfeer houdt. Lees meer over de buurt Groot binnenwater.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij Jumbo, op twee kilometer afstand. Voor de kinderen zijn er drie basisscholen in de buurt: Daltonbasisschool Sint Martinus (op 1,9 km), Christelijke Basisschool De Ark (2 km) en Basisschool De Populier (2,1 km). De dagelijkse boodschappen doe je dus op loop- of fietsafstand. Ontdek de gemeente.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IJsselmeer Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 440.000
Prijs per m²€ 3.259
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte483m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtGroot binnenwater
GemeenteMakkum

Locatie

Robbenzand 11, Makkum

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Lieuwkemastraat 9
1958m
Poiesz
Hearewei 2
8708m
Poiesz
Arumerweg 72
8795m

Scholen

3 binnen 5 km

Daltonbasisschool Sint Martinus
Basisonderwijs · 56 leerlingen
1881m
Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 158 leerlingen
2021m
Basisschool De Populier
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2055m

Veelgestelde vragen

Over Robbenzand 11, Makkum

Welk energielabel heeft Robbenzand 11?

De woning aan Robbenzand 11 in Makkum heeft energielabel A.

Is €440.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €440.000 is marktconform voor een hoekwoning van 135 m² met energielabel A in Makkum. Het bouwjaar 2004 en het zuinige label maken het een aantrekkelijke optie. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe zuinig is energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Wat is de ligging van de woning in Makkum?

De woning ligt in de buurt Groot binnenwater, een rustige woonwijk in Makkum. De buurt is waterrijk en groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn drie basisscholen op ongeveer 2 km afstand: Daltonbasisschool Sint Martinus, Christelijke Basisschool De Ark en Basisschool De Populier. Dit maakt de buurt geschikt voor gezinnen met jonge kinderen.