Woning te koop: Roekelseweg 48R147, Wekerom
KopenEdeWekeromWekeromse ZandRoekelseweg 48R147

Roekelseweg 48R147

Wekeromse Zand, Ede

€ 149.000
Buurt Wekeromse Zand, WekeromBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een nieuwbouwwoning

Deze woning aan de Roekelseweg in Wekerom is een compleet nieuw appartement uit 2021. Met 32 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De woning staat in een rustige omgeving, midden in de natuur van de Veluwe. Voor een prijs van €149.000 is dit een scherp geprijsde instap in de koopmarkt, zeker vergeleken met andere woningen in Ede.

Wekeromse Zand: rustig en groen

De buurt Wekeromse Zand is een kleine, rustige woonwijk met veel groen. Het is een plek waar je de stilte van de Veluwe ervaart. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en er wonen vooral gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Meer over de buurt Wekeromse Zand.

Dagelijkse voorzieningen op loopafstand

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ongeveer een kwartier lopen. Ook de SPAR en PLUS zijn binnen een half uur fietsen te bereiken. In Wekerom zelf vind je de School met de Bijbel Wekerom, op loopafstand. Andere basisscholen zoals Ericaschool en De Zaaier zijn iets verder weg. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Veluwse Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veluwse Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.000
Prijs per m²€ 4.656
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte189m²
Bouwjaar2021
EnergielabelB
BuurtWekeromse Zand
WijkWekerom
GemeenteEde

Locatie

Roekelseweg 48R147, Wekerom

Buurt statistieken

Gegevens uit Wekeromse Zand

Inwoners410
Mannen60%
Vrouwen39%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Edeseweg 118
1499m
SPAR
Dorpsstraat 4a
3076m
PLUS
Dorpsstraat 28
3714m

Scholen

5 binnen 5 km

School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
1401m
Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
3212m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
3357m

Veelgestelde vragen

Over Roekelseweg 48R147, Wekerom

Welk energielabel heeft Roekelseweg 48R147?

De woning aan Roekelseweg 48R147 in Wekerom heeft energielabel B.

Is €149.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning van 32 m² in een rustige omgeving is dit een marktconforme prijs. De woning is uit 2021, dus volledig modern en energiezuinig. Vergelijkbare appartementen in de regio liggen vaak rond dit bedrag. Het is een goede instap voor starters of als tweede woning.

Hoe is het openbaar vervoer in Wekerom?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het OV.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op 1,5 km, goed te lopen of fietsen. Ook zijn er meerdere basisscholen binnen 3-4 km, zoals School met de Bijbel Wekerom. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ede, op 9 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Wekeromse Zand?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen. De buurt is veilig met weinig criminaliteit.

Hoe hoog zijn de energiekosten voor deze woning?

Het energielabel is niet specifiek vermeld, maar als nieuwbouwwoning uit 2021 voldoet het aan de huidige isolatienormen. Dat betekent lage stookkosten. Zonder label kun je geen exacte bedragen geven, maar reken op een zuinige woning.

Kan ik deze woning bezichtigen?

Neem contact op met Veluwse Makelaars via de link in de advertentie. Zij kunnen een afspraak inplannen. De woning wordt momenteel alleen via hen aangeboden.

Veluwse Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Veluwse Makelaars