Appartement te koop: Rossinistraat 172, Capelle Aan Den Ijssel

Rossinistraat 172

Rossinibuurt, Capelle aan den IJssel

€ 685.000
Buurt Rossinibuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
PLUS op 134m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Rossinistraat 172 in Capelle aan den IJssel is een verrassing: 139 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over één laag, met energielabel A. Het bouwjaar 1995 betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua onderhoud. De vraagprijs van €685.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime oppervlakte en het energielabel. Ter vergelijking: andere appartementen in Capelle aan den IJssel zijn vaak kleiner.

De Rossinibuurt: groen en gezinsgericht

De buurt Rossinibuurt is een rustige wijk met veel groen. Van de 217 woningen is 68% eengezinswoning, en 97% is koop. Er wonen vooral gezinnen en ouderen: 90 huishoudens met kinderen en 130 inwoners van 65 jaar of ouder. De buurt heeft een lage misdaadcijfer (12 misdrijven) en een park of plantsoen op 300 meter afstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Dagelijkse routine: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die naast de deur zit op 134 meter. Ook de SPAR is op loopafstand (836 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Kindcentrum OBS West (341 meter) en Christelijke Basisschool de Fontein (406 meter). De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op 400 meter en een restaurant op 700 meter.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kok Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 4.928
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte1030m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtRossinibuurt
WijkCapelle West en ’s Gravenland
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Rossinistraat 172, Capelle Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Rossinibuurt

Inwoners535
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

64 binnen 5 km

PLUS
Puccinipassage 12
134m
SPAR
Steve Bikoplaats 14-20
836m
Boon's Markt
Solisplein 1
1427m

Scholen

132 binnen 5 km

Kindcentrum OBS West
Basisonderwijs · 542 leerlingen
341m
Christelijke Basisschool de Fontein
Basisonderwijs · 211 leerlingen
406m
Christelijke School voor Speciaal Basisonderwijs De Balans
Speciaal onderwijs · 73 leerlingen
524m

Veelgestelde vragen

Over Rossinistraat 172, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Rossinistraat 172?

De woning aan Rossinistraat 172 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel A.

Is €685.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €685.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Capelle aan den IJssel, maar het is wel een ruim appartement van 139 m² met energielabel A. Vergelijkbare appartementen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Rossinibuurt om in te wonen?

De Rossinibuurt is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (97%) en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn weinig misdrijven (12 in totaal) en er is een park op loopafstand. De buurt is niet heel dichtbevolkt (omgevingsadressendichtheid 2047) en voelt ruim aan.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum OBS West zit op 341 meter en Christelijke Basisschool de Fontein op 406 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen (2,3 km).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,1 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo. De buurt heeft wel een busverbinding, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de PLUS zit op 134 meter. Ook de SPAR is op loopafstand (836 meter). Voor een groter aanbod kun je naar andere supermarkten in de omgeving.

Kok Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen