Woning te koop: Ruigenhoekerweg 5-19, Noordwijkerhout

Ruigenhoekerweg 5-19

Buitengebied Noordwijkerhout, Noordwijk

€ 299.000
Buurt Buitengebied Noordwijkerhout, NoordwijkerhoutBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 535m²
535m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Ruigenhoekerweg 5-19 in Noordwijkerhout is een nieuwbouwappartement uit 2023, gelegen in een rustig buitengebied. Met 535 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte. De prijs van €299.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Noordwijk.

Buitengebied Noordwijkerhout

De buurt Buitengebied Noordwijkerhout is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (95%). Er wonen relatief veel 45-plussers en het is er rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, Lidl of Albert Heijn, allemaal op ongeveer 3,7 km afstand. In de buurt zijn basisscholen zoals De Egelantier (1,9 km) en Prinsenhof (3,6 km). Voor voortgezet onderwijs is Fioretti College Hillegom (3,8 km) een optie. De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 0,9 km en een park op 1,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 559
Woonoppervlakte535m²
Perceeloppervlakte42076m²
Bouwjaar2023
BuurtBuitengebied Noordwijkerhout
WijkNoordwijkerhout Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

Ruigenhoekerweg 5-19, Noordwijkerhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijkerhout

Inwoners1.830
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Dirk
Dorpsringweg 2
3704m
Lidl
Dorpsstraat 4
3739m
Albert Heijn
Henri Dunantplein 6
3748m

Scholen

19 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Egelantier
Basisonderwijs · 187 leerlingen
1896m
Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof
Basisonderwijs · 463 leerlingen
3609m
Fioretti College Hillegom
Voortgezet onderwijs · 864 leerlingen
3766m

Veelgestelde vragen

Over Ruigenhoekerweg 5-19, Noordwijkerhout

Is €299.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €299.000 voor een nieuwbouwappartement van 535 m² in het buitengebied van Noordwijkerhout is marktconform. Het is een ruime woning in een rustige omgeving, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Noordwijkerhout, met een treinstation op 5,6 km afstand. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen. De dichtstbijzijnde supermarkten en scholen zijn op 1,8 tot 3,7 km afstand, dus een auto of fiets is aan te raden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 2023 met een woonoppervlak van 535 m². Het is onderdeel van een nieuwbouwproject en biedt veel ruimte. De woning is te koop en niet bedoeld voor verhuur.