Woning te koop: Ruisweg 13, Wemeldinge

Ruisweg 13

Verspreide huizen Wemeldinge, Kapelle

€ 242.500
Buurt Verspreide huizen Wemeldinge, WemeldingeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Ruisweg 13: een opvallend rustige plek in Wemeldinge

Deze woning uit 2018 staat in een landelijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met ruimte om je heen. Het is een koopwoning van 74 m² met energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft isolatie. De vraagprijs van €242.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Kapelle.

Verspreide huizen Wemeldinge: een kleine, hechte gemeenschap

De buurt telt ongeveer 110 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt organiseert veel, het is ook leuk voor kinderen. Wel zijn er weinig voorzieningen." De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Wemeldinge.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen is er IKC Wemeldinge om de hoek, en andere basisscholen zoals Juliana van Stolbergschool zijn twee straten verder. De gemeente Kapelle biedt een rustige woonomgeving met voldoende basisvoorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Neeskens Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 242.500
Prijs per m²€ 3.277
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte474m²
Bouwjaar2018
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Wemeldinge
WijkWemeldinge
GemeenteKapelle

Locatie

Ruisweg 13, Wemeldinge

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Evi
29-03-2025
Leuke vereniging

De buurt organiseerd veel, het is ook leuk voor kinderen. Wel zijn er weinig voorzieningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Wemeldinge

Inwoners110
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsplein 23
1214m
Albert Heijn
Biezelingsestraat 1
4245m
Jumbo
Weststraat 2
4318m

Scholen

8 binnen 5 km

IKC Wemeldinge
Basisonderwijs · 204 leerlingen
1196m
School voor SBO Samuël
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
4012m
School voor (Voortgezet) Speciaal Onderwijs Eben-Haezer
Speciaal onderwijs · 34 leerlingen
4036m

Veelgestelde vragen

Over Ruisweg 13, Wemeldinge

Welk energielabel heeft Ruisweg 13?

De woning aan Ruisweg 13 in Wemeldinge heeft energielabel B.

Is €242.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €242.500 is marktconform voor een woning van 74 m² met energielabel B in Wemeldinge. De woning is relatief nieuw (2018) en staat in een rustige buurt. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de directe omgeving die een lagere prijs suggereren.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Het is een zuinig label, al is A nog beter.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?