Woning te koop: Schrepel 24D-6, De Goorn

Schrepel 24D-6

Bedrijventerrein Vredemaker, Koggenland

€ 425.000
Buurt Bedrijventerrein Vredemaker, De GoornBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 335m²
335m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor jonge gezinnen
50% van de bewoners is 0-15 jaar
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met woonruimte in De Goorn

Dit pand aan de Schrepel 24D-6 combineert een bedrijfsruimte met woonmogelijkheden. Het is in 2023 gebouwd en heeft een oppervlakte van 335 m². De vraagprijs van €425.000 is aan de hoge kant voor de buurt, maar past bij de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Koggenland.

Bedrijventerrein Vredemaker

De buurt is een bedrijventerrein met slechts 10 inwoners en 3 woningen. Het is een rustige, functionele omgeving. De buurt Bedrijventerrein Vredemaker heeft vooral eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kilometer afstand, of Lidl op 1,3 km. Basisscholen zoals De Sprankeling en Basisschool de Ieveling zijn op loopafstand. De gemeente Koggenland biedt rust en ruimte.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hanson Bedrijfsmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.269
Woonoppervlakte335m²
Perceeloppervlakte11280m²
Bouwjaar2023
BuurtBedrijventerrein Vredemaker
WijkDe Goorn
GemeenteKoggenland

Locatie

Schrepel 24D-6, De Goorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Vredemaker

Inwoners10
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein Vredemaker

Woningvoorraad3
Gem. WOZ-waarde€ 236.441
Koopwoningen74%
Huurwoningen25%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
1068m
Lidl
Vijverhof 42
1270m
AH to go
Rijksweg A7 1
4797m

Scholen

7 binnen 5 km

De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
731m
Basisschool de Ieveling
Basisonderwijs · 253 leerlingen
757m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
872m

Veelgestelde vragen

Over Schrepel 24D-6, De Goorn

Is €425.000 een realistische prijs voor dit pand?

De vraagprijs van €425.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde prijs per m² in de buurt (€5.414). Het pand is echter nieuwbouw (2023) en heeft een groot oppervlak van 335 m². De mediaanprijs in de buurt is €1.837.500, maar dat is gebaseerd op slechts twee koopwoningen, waarvan dit de goedkoopste is.

Wat voor type pand is dit?

Het is een bedrijfspand met woonruimte, gebouwd in 2023. Het heeft een oppervlak van 335 m² en is bedoeld voor zowel bedrijfsmatig gebruik als bewoning. Het is geen appartement of eengezinswoning, maar een combinatie van beide.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Bedrijventerrein Vredemaker is een bedrijventerrein met weinig inwoners (10) en weinig woningen (3). Het is er rustig en functioneel. Er zijn geen voorzieningen zoals winkels of horeca direct in de buurt, maar de dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1 km afstand.