Woning te huur: Schrepel 25, De Goorn

Schrepel 25

Bedrijventerrein Vredemaker, Koggenland

€ 1.775 p.m.
Buurt Bedrijventerrein Vredemaker, De GoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 416m²
195% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor jonge gezinnen
50% van de bewoners is 0-15 jaar
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in De Goorn

Dit is geen gewone woning, maar een flinke bedrijfsruimte van 416 m², gebouwd in 2004. Het ligt op Bedrijventerrein Vredemaker in De Goorn, een rustig dorp in de gemeente Koggenland. De huurprijs van € 1.775 per maand is aan de hoge kant, maar dat past bij de enorme oppervlakte. Kijk ook naar andere huurwoningen in Koggenland voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt: Bedrijventerrein Vredemaker

De buurt Bedrijventerrein Vredemaker is een klein bedrijventerrein met slechts 10 inwoners. Het is er rustig en vooral gericht op ondernemers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 457, wat past bij een landelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (op ruim een kilometer) of Lidl (1,4 km). In de buurt zijn ook basisscholen: De Sprankeling (841 m), De Grosthuizer Basisschool (863 m) en Basisschool de Ieveling (864 m). Het is een rustige omgeving. De gemeente Koggenland biedt een landelijke setting met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.775 p.m.
Prijs per m²€ 4 p.m.
Woonoppervlakte416m²
Perceeloppervlakte983m²
Bouwjaar2004
BuurtBedrijventerrein Vredemaker
WijkDe Goorn
GemeenteKoggenland

Locatie

Schrepel 25, De Goorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Vredemaker

Inwoners10
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein Vredemaker

Woningvoorraad3
Gem. WOZ-waarde€ 236.441
Koopwoningen74%
Huurwoningen25%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
1168m
Lidl
Vijverhof 42
1370m
AH to go
Rijksweg A7 1
4858m

Scholen

7 binnen 5 km

De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
841m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
863m
Basisschool de Ieveling
Basisonderwijs · 253 leerlingen
864m

Veelgestelde vragen

Over Schrepel 25, De Goorn

Is € 1.775 per maand een realistische huurprijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, dat is een realistische prijs gezien de oppervlakte van 416 m². In de buurt ligt de gemiddelde huurprijs per m² op € 7,80, wat voor deze ruimte neerkomt op € 3.244,80. De vraagprijs van € 1.775 is dus relatief laag per m², maar wel hoger dan de gemiddelde huurprijs in de buurt (€ 1.100). Het is een marktconforme prijs voor een grote bedrijfsruimte.

Wat voor type bedrijf past in deze ruimte?

De ruimte is geschikt voor diverse bedrijfsactiviteiten, zoals opslag, lichte productie of kantoor. Het bouwjaar 2004 betekent dat het relatief modern is. De exacte bestemming kun je navragen bij de makelaar. Omdat het op een bedrijventerrein ligt, is overlast voor omwonenden geen issue.

Hoe is de bereikbaarheid van Bedrijventerrein Vredemaker?

Het terrein ligt in De Goorn, een dorp in Koggenland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (457), wat duidt op een rustige, landelijke ligging.

Zijn er voorzieningen in de buurt voor werknemers?

Ja, er zijn enkele voorzieningen op loopafstand. Een restaurant zit op 0,66 km, een park op 0,77 km en een bibliotheek op 1,94 km. Voor boodschappen zijn Albert Heijn (1,2 km) en Lidl (1,4 km) dichtbij. Basisscholen zijn er ook, maar die zijn meer relevant voor bewoners dan voor bedrijven.

Wat is de gemiddelde huurprijs in deze buurt?

In de buurt Bedrijventerrein Vredemaker is de gemiddelde huurprijs € 1.100 per maand, met een gemiddelde oppervlakte van 141 m². Deze bedrijfsruimte is met 416 m² veel groter, vandaar de hogere prijs. De gemiddelde prijs per m² is € 7,80.

Is er veel criminaliteit in de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 6, wat laag is. Het is een rustig bedrijventerrein met weinig inwoners (10). De kans op overlast is klein.

HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk