Woning te huur: Schoffel 20A-22, De Goorn

Schoffel 20A-22

De Goorn Verspreide huizen, Koggenland

€ 625 p.m.
Buurt De Goorn Verspreide huizen, De GoornBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 137 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Goorn

Dit bedrijfspand aan de Schoffel 20A-22 in De Goorn is een nieuwbouwproject uit 2025. Het biedt 50 m² bedrijfsruimte in een rustige, landelijke omgeving. De huurprijs van €625 per maand is scherp geprijsd vergeleken met andere huurwoningen in Koggenland.

De buurt: De Goorn Verspreide huizen

De buurt De Goorn Verspreide huizen is een kleine, landelijke gemeenschap met 130 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,5 km afstand, of bij Lidl op 1,7 km. Basisscholen zoals De Grosthuizer Basisschool (615 m) en De Sprankeling (1,1 km) zijn goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 7,3 km, maar de rustige omgeving biedt veel groen en parken op loopafstand. De gemeente Koggenland staat bekend om haar landelijke karakter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625 p.m.
Prijs per m²€ 13 p.m.
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte5139m²
Bouwjaar2025
BuurtDe Goorn Verspreide huizen
WijkDe Goorn
GemeenteKoggenland

Locatie

Schoffel 20A-22, De Goorn

Buurt statistieken

Gegevens uit De Goorn Verspreide huizen

Inwoners130
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Goorn Verspreide huizen

Woningvoorraad47
Gem. WOZ-waarde€ 520.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
1481m
Lidl
Vijverhof 42
1683m
Aldi
Grote Beer 5M
4698m

Scholen

7 binnen 5 km

De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
615m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
1141m
Basisschool de Ieveling
Basisonderwijs · 253 leerlingen
1168m

Veelgestelde vragen

Over Schoffel 20A-22, De Goorn

Is €625 per maand een eerlijke prijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, de huurprijs van €625 is aan de lage kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €760 voor huurwoningen. De oppervlakte van 50 m² is kleiner dan het gemiddelde van 67 m², maar de prijs per m² (€12,50) ligt iets boven het gemiddelde van €11,58. Het is een nieuwbouw pand uit 2025, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een bedrijfspand, geen woonhuis. Het is geschikt voor bedrijfsmatig gebruik. De woning is nieuwbouw uit 2025 en heeft een oppervlakte van 50 m².

Hoeveel kamers heeft deze woning?

Het betreft een bedrijfspand, dus het is niet ingericht als woonruimte met aparte kamers.

Is er een tuin of balkon?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin of balkon genoemd. Het is een bedrijfspand, dus buitenruimte is niet standaard.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,3 km afstand. De buurt is niet goed ontsloten met het OV, dus een auto is aan te raden.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn supermarkten zoals Albert Heijn (1,5 km) en Lidl (1,7 km). Basisscholen zoals De Grosthuizer Basisschool (615 m) en De Sprankeling (1,1 km) zijn op loopafstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 410 adressen per km². Het is een landelijke omgeving.

HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk