Woning te koop: Schuilenburg 2-314, Hindeloopen

Schuilenburg 2-314

Verspreide huizen Hindeloopen, Súdwest-Fryslân

€ 539.000
Buurt Verspreide huizen Hindeloopen, HindeloopenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 481m²
481m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in het groen

Dit vrijstaande huis uit 2024 ligt in de rustige buitengebieden van Hindeloopen. Met 481 m² woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €539.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt: Verspreide huizen Hindeloopen

De buurt Verspreide huizen Hindeloopen is een dunbevolkt gebied met slechts 55 inwoners. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Het is een rustige omgeving, ver van de stadse drukte. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen kun je terecht bij SPAR op 2,2 km afstand of Poiesz op 2,9 km. Basisschool De Skulpe (1,7 km) en Ontmoetingsschool De Klimbeam (2,9 km) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 1,8 km. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vakantieparken Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 539.000
Prijs per m²€ 1.121
Woonoppervlakte481m²
Perceeloppervlakte15509m²
Bouwjaar2024
BuurtVerspreide huizen Hindeloopen
WijkNijefurd
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Schuilenburg 2-314, Hindeloopen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hindeloopen

Inwoners55
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Tuinen 31
2245m
Poiesz
Hoofdstraat 6
2918m
PLUS
De Bleeck 1
5400m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Skulpe
Basisonderwijs · 59 leerlingen
1673m
Ontmoetingsschool De Klimbeam
Basisonderwijs · 252 leerlingen
2911m
csg Bogerman Koudum
Voortgezet onderwijs · 167 leerlingen
3136m

Veelgestelde vragen

Over Schuilenburg 2-314, Hindeloopen

Is €539.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €539.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 481 m² in deze regio. Het bouwjaar 2024 en de ruime oppervlakte rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare woningen in de omgeving zijn schaars, dus de prijs is aan de hoge kant maar niet buitensporig.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, dus op loopafstand. De woning is met de auto goed bereikbaar via regionale wegen. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,2 km, wat betekent dat je voor dagelijkse boodschappen een korte rit of fietstocht moet maken.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning (eengezinswoning) uit 2024 met een woonoppervlak van 481 m². Het is nieuwbouw, dus je kunt rekenen op moderne bouwmaterialen en een goede isolatie. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een zuinig label.