Vrijstaande woning te koop: Schuilenburg 4, Hindeloopen

Schuilenburg 4

Verspreide huizen Hindeloopen, Súdwest-Fryslân

€ 695.000
Buurt Verspreide huizen Hindeloopen, HindeloopenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 391m²
391m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hindeloopen

Deze vrijstaande woning aan de Schuilenburg 4 ademt de sfeer van het Friese landschap. Met 391 m² woonoppervlak op een perceel van 476 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. De woning uit 1950 heeft karakter en vraagt om een eigen invulling. De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Súdwest-Fryslân.

De buurt: Verspreide huizen Hindeloopen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Hindeloopen, een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt 55 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het platteland ervaart. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR, twee straten verder. De basisschool De Skulpe is om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook Poiesz op loopafstand. De middelbare school csg Bogerman Koudum is tien minuten fietsen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij P.J. de Jong aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 1.777
Woonoppervlakte391m²
Perceeloppervlakte476m²
Bouwjaar1950
BuurtVerspreide huizen Hindeloopen
WijkNijefurd
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Schuilenburg 4, Hindeloopen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hindeloopen

Inwoners55
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Tuinen 31
2192m
Poiesz
Hoofdstraat 6
2893m
PLUS
De Bleeck 1
5485m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Skulpe
Basisonderwijs · 59 leerlingen
1620m
Ontmoetingsschool De Klimbeam
Basisonderwijs · 252 leerlingen
2879m
csg Bogerman Koudum
Voortgezet onderwijs · 167 leerlingen
3105m

Veelgestelde vragen

Over Schuilenburg 4, Hindeloopen

Is €695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 391 m² in deze regio. De woning heeft een groot perceel en een karakteristiek bouwjaar. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een treinstation op 1,8 km afstand. De auto is nodig voor grotere steden, maar de directe omgeving is goed te voet of per fiets te verkennen. Openbaar vervoer is beperkt, maar het station biedt verbindingen naar omliggende plaatsen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1950?

Een woning uit 1950 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. Het energielabel is niet bekend, maar isolatie en verwarming zijn mogelijk aan vervanging toe. De woning heeft karakter, maar vergt onderhoud.