Woning te koop: Slenerweg 83-27, Schoonoord

Slenerweg 83-27

Verspreide huizen Schoonoord, Coevorden

€ 147.500
Buurt Verspreide huizen Schoonoord, SchoonoordBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schoonoord

Deze woning aan de Slenerweg 83-27 in Schoonoord is een rustig gelegen recreatiewoning met een woonoppervlak van 54 m², gebouwd in 1968. De woning staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust kunt komen. Met een vraagprijs van €147.500 is dit een scherp geprijsd object, zeker in vergelijking met andere woningen in Coevorden.

De buurt: Verspreide huizen Schoonoord

De buurt Verspreide huizen Schoonoord is een kleine, rustige gemeenschap met ongeveer 120 inwoners. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (97%). De bevolking is gemiddeld wat ouder, met een flink aantal 65-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige woonomgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op ongeveer 2,8 km afstand, of bij de Coop in Sleen op 5,5 km. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Burgemeester van Royenschool op 2,3 km en de Christelijke Basisschool De Slagkrooie op 3 km. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op slechts 400 meter. De gemeente Coevorden biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Passies Bouwadvies & Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 147.500
Prijs per m²€ 2.731
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte492m²
Bouwjaar1968
BuurtVerspreide huizen Schoonoord
WijkSleen
GemeenteCoevorden

Locatie

Slenerweg 83-27, Schoonoord

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Schoonoord

Inwoners120
Mannen58%
Vrouwen46%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Tramstraat 17
2802m
Coop
Exloerweg 11
5508m
Coop
Aelderstraat 42
5602m

Scholen

3 binnen 5 km

Burgemeester van Royenschool
Basisonderwijs · 97 leerlingen
2334m
Christelijke Basisschool De Slagkrooie
Basisonderwijs · 90 leerlingen
3007m
Basisschool De Vlinderhof
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3612m

Veelgestelde vragen

Over Slenerweg 83-27, Schoonoord

Is €147.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €147.500 is aan de lage kant voor een woning van 54 m² in deze regio. De woning is een recreatiewoning, wat de prijs kan verklaren. Vergelijkbare woningen in de omgeving zijn vaak duurder, dus dit kan een interessante optie zijn. Houd er rekening mee dat de prijs marktconform is voor een recreatiewoning in een landelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het gaat om een recreatiewoning, gebouwd in 1968, met een woonoppervlak van 54 m². Recreatiewoningen hebben vaak specifieke regels, bijvoorbeeld over permanente bewoning. De woning is niet bedoeld als reguliere koopwoning, maar als recreatieverblijf.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoonoord?

Schoonoord ligt in een landelijk gebied in Drenthe. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je naar omliggende dorpen zoals Sleen of Coevorden.