KopenVelsenIJmuiden-WestOud-IJmuidenSluisplein 29C

Sluisplein 29C

Oud-IJmuiden, Velsen

€ 617.000
Buurt Oud-IJmuiden, IjmuidenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Oud-IJmuiden

Dit appartement uit 2023 straalt nieuwbouw uit, met een frisse uitstraling en moderne afwerking. Het ligt in Oud-IJmuiden, een buurt die volop in ontwikkeling is. Met 140 m² woonoppervlak is het ruim opgezet. De vraagprijs van €617.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van dit formaat in Velsen. Bekijk ook andere woningen in Velsen.

Buurt Oud-IJmuiden

Oud-IJmuiden is een gemêleerde buurt met bijna 2900 inwoners. De bevolking is divers: veel eenpersoonshuishoudens en ook gezinnen. Een bewoner zegt: "De nieuwe huizen zijn mooi, helaas is er weinig groen geen winkels. Er wonen verschillende soorten mensen." De buurt heeft een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van bijna 2000 adressen per km². Meer weten? Lees over de buurt Oud-IJmuiden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in tien minuten naar de Dekamarkt, Vomar of Lidl, allemaal op ruim een kilometer. Basisscholen De Klipper en Kindcentrum De Pleiaden zitten om de hoek, op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en een park of plantsoen zijn vlakbij. De gemeente Velsen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 617.000
Prijs per m²€ 4.407
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte3072m²
Bouwjaar2023
BuurtOud-IJmuiden
WijkIJmuiden-West
GemeenteVelsen

Locatie

Sluisplein 29C, Ijmuiden

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Gambia
24-10-2023
Mooie nieuwe buurt

De nieuwe huizen zijn mooi, helaas is er weinig groen geen winkels. Er wonen verschillende soorten mensen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-IJmuiden

Inwoners2.870
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Dekamarkt
Planetenweg 74
1264m
Vomar
Kennemerplein 21
1293m
Lidl
Canopusplein 3
1350m

Scholen

21 binnen 5 km

De Klipper
Basisonderwijs · 453 leerlingen
846m
Kindcentrum De Pleiaden
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1276m
Het Kompas
Basisonderwijs · 578 leerlingen
1456m

Veelgestelde vragen

Over Sluisplein 29C, Ijmuiden

Is €617.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €617.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 140 m² in Velsen. Het bouwjaar 2023 en de moderne afwerking rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Oud-IJmuiden?

Het treinstation ligt op 5,3 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op buslijnen. De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een appartement uit 2023 met een woonoppervlak van 140 m². Het is een koopwoning, geen sociale huur of kamer. Het bouwjaar en de afwerking duiden op een moderne, energiezuinige woning.