Woning te koop: Spanbroekerweg 162, Spanbroek
KopenOpmeerSpanbroekSpanbroekerweg KernSpanbroekerweg 162

Spanbroekerweg 162

Spanbroekerweg Kern, Opmeer

€ 395.000
Buurt Spanbroekerweg Kern, SpanbroekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1607m²
1607m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning met een groot perceel

Deze woning aan de Spanbroekerweg 162 in Spanbroek staat op een flink perceel van 1607 m². Het huis uit 1958 heeft energielabel A+, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. Met een vraagprijs van € 395.000 is dit een scherpe optie voor wie ruimte zoekt, zeker in vergelijking met andere woningen in Opmeer.

Spanbroekerweg Kern

De buurt Spanbroekerweg Kern is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. De buurt Spanbroekerweg Kern heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter van Spanbroek.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op een kleine kilometer afstand, om de hoek dus. Ook de Aldi en SPAR zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Basisschool Bonifatius op 895 meter en Basisschool 't Ruimteschip op 1,5 kilometer. De gemeente Opmeer biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Taams Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 246
Woonoppervlakte1607m²
Perceeloppervlakte4535m²
Bouwjaar1958
EnergielabelA+
BuurtSpanbroekerweg Kern
WijkSpanbroek
GemeenteOpmeer

Locatie

Spanbroekerweg 162, Spanbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Spanbroekerweg Kern

Inwoners470
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Wuiver 4-6
1084m
Aldi
Ooster Boekelweg 1D
2748m
SPAR
Burg. Hoogenboomlaan 33
2752m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Bonifatius
Basisonderwijs · 389 leerlingen
895m
Basisschool 't Ruimteschip
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1487m
De Akker
Basisonderwijs · 61 leerlingen
1547m

Veelgestelde vragen

Over Spanbroekerweg 162, Spanbroek

Welk energielabel heeft Spanbroekerweg 162?

De woning aan Spanbroekerweg 162 in Spanbroek heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van € 395.000 reëel voor deze woning?

Met 1607 m² grond en energielabel A+ is de prijs marktconform voor een woning in Spanbroek. Het perceel is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder per m².

Hoe is de bereikbaarheid van Spanbroek?

Spanbroek ligt in de gemeente Opmeer, in Noord-Holland. Het treinstation ligt op 4,2 km afstand, dus met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is rustig en landelijk.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1958?

Een woning uit 1958 kan verouderde installaties hebben, maar het energielabel A+ wijst op goede isolatie en moderne voorzieningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Bonifatius (895 m) en Basisschool 't Ruimteschip (1,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats.