Woning te koop: St. Jacobslaan 72, Nijmegen
KopenNijmegenNijmegen-MiddenSint AnnaSt. Jacobslaan 72

St. Jacobslaan 72

Sint Anna, Nijmegen

€ 535.000
Buurt Sint Anna, NijmegenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH XL op 95m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig herenhuis met een verrassend modern energielabel

Deze hoekwoning uit 1907 combineert de charme van een klassiek herenhuis met een uitzonderlijk energielabel A+++. Met 117 m² woonoppervlak is het ruim 50% groter dan het gemiddelde in de buurt. De woning staat te koop voor €535.000, een prijs die aan de hoge kant is vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €366.125 in de wijk. Bekijk ook andere woningen in Nijmegen.

St. Anna: een rustige, groene buurt met een dorps gevoel

De buurt St. Anna wordt door bewoners omschreven als 'een rustige en mooie buurt' en 'een fijne buurt omdat het rustig is en je van alles voorzien bent'. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,26. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aantal 65-plussers. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar de sfeer is toch rustig. Lees meer over de buurt St. Anna.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

De AH XL zit op nog geen 100 meter. Ook de PLUS is op loopafstand, twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Basisschool de Akker op 5 minuten lopen en Basisschool de Hazesprong op 10 minuten. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met de Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen op loopafstand. De gemeente Nijmegen biedt een breed scala aan voorzieningen.

Aangeboden door Jansen Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jansen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 4.573
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte275m²
Bouwjaar1907
EnergielabelA+++
BuurtSint Anna
WijkNijmegen-Midden
GemeenteNijmegen

Locatie

St. Jacobslaan 72, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
mees
24-03-2025
een rustige en mooie buurt

het is altijd rustig en je kan veilig over straat. Er zijn genoeg voorzieningen en alles is altijd netjes. Ookal is de wijk klein is het een goede wijk met mooie huizen

7.1
mj looijen
12-01-2025
een rustige buurt

het is een fijne buurt omdat het rustig is en je van alles voorzien bent

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Anna

Inwoners3.550
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Anna

Woningvoorraad1.781
Gem. WOZ-waarde€ 385.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen44%

Supermarkten

39 binnen 5 km

AH XL
St. Jacobslaan 61
95m
PLUS
Steenbokstraat 36
385m
Ekoplaza
Groenestraat 199
1035m

Scholen

73 binnen 5 km

Basisschool de Akker
Basisonderwijs · 347 leerlingen
269m
Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 1283 leerlingen
537m
Kentalis De TaalSter
Speciaal onderwijs · 186 leerlingen
588m

Veelgestelde vragen

Over St. Jacobslaan 72, Nijmegen

Welk energielabel heeft St. Jacobslaan 72?

De woning aan St. Jacobslaan 72 in Nijmegen heeft energielabel A+++.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €366.125, maar deze woning is met 117 m² ook aanzienlijk groter dan het gemiddelde van 74 m². Daarnaast heeft het een uitzonderlijk energielabel A+++, wat in de buurt niet voorkomt bij andere koopwoningen. De prijs per m² is ongeveer €4.573, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.446 per m².

Hoe rustig is het in de buurt St. Anna?

Bewoners geven aan dat het altijd rustig is en dat je veilig over straat kunt. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,26 uit twee beoordelingen. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Toch is de omgevingsadressendichtheid hoog, dus er is wel levendigheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+++, het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer zuinig is en de stookkosten laag zullen zijn. In de buurt heeft 100% van de koopwoningen label B, dus dit huis springt er positief uit. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool de Akker zit op 269 meter (ongeveer 5 minuten lopen) en Basisschool de Hazesprong op 589 meter. Voor voortgezet onderwijs is de Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen op 537 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets. De woning is dus goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Wat voor type woning is dit en hoeveel kamers heeft het?

Het is een hoekwoning uit 1907 met een woonoppervlak van 117 m². Voor exacte indeling kun je het beste de makelaar raadplegen.