Woning te koop: Stadhouderslaan 53, Soest
KopenSoest’t Hart-SoestdijkSoestdijkStadhouderslaan 53

Stadhouderslaan 53

Soestdijk, Soest

€ 1.435.000
Buurt Soestdijk, SoestBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 201m²
201m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale woning aan de Stadhouderslaan

Deze ruime woning van 201 m² aan de Stadhouderslaan in Soest ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een energielabel C. De advertentie vermeldt geen woningtype, waardoor de exacte indeling onbekend is. Met een vraagprijs van €1.435.000 ligt deze woning 26% boven het buurtgemiddelde van €1.143.333, wat aan de hoge kant is. Bekijk ook andere woningen in Soest.

Buurt Soestdijk

De buurt Soestdijk is een rustige, groene wijk met veel 65-plussers en een mix van eengezinswoningen en appartementen. Een bewoner zegt: "top huis op top locatie" en noemt het "geweldig". Een andere bewoner: "Voelt veilig, omdat er eigenlijk bijna nooit iets naars gebeurd, maar er gebeurd niet veel." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,6. De meeste woningen zijn koopwoningen (74%) en de buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid. Lees meer over de buurt Soestdijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 900 meter of de Boni op een kilometer. Het Griftland College zit om de hoek op 200 meter, en het Baarnsch Lyceum op 550 meter. Ook basisscholen zoals Guido de Brès zijn op loopafstand. Het station is op 1,1 km. Ontdek meer over de gemeente Soest.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, beide door Floor Makelaardij o.g. De advertentie vermeldt geen woningtype, waardoor de exacte indeling onbekend is.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.435.000
Prijs per m²€ 7.139
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte1761m²
Bouwjaar1957
EnergielabelC
BuurtSoestdijk
Wijk’t Hart-Soestdijk
GemeenteSoest

Locatie

Stadhouderslaan 53, Soest

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.8
J.P.
25-04-2025
top huis op top locatie

geweldig

7.5
Jamie
10-06-2024
Veilig en mooi, maar niet erg spannend

Voelt veilig, omdat er eigenlijk bijna nooit iets naars gebeurd, maar er gebeurd niet veel. Erg multicultureel is het niet, en veel interactie met andere mensen is er ook niet. Het is wel erg hygiënisch en redelijk mooi. Fijn dat het naast het baarnse bos is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Soestdijk

Inwoners4.970
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Soestdijk

Woningvoorraad2.432
Gem. WOZ-waarde€ 505.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Burg Grothestraat 2
909m
Boni
Reigerstraat 8
1042m
Ekoplaza
Van Weedestraat 48
1063m

Scholen

29 binnen 5 km

Griftland College
Voortgezet onderwijs · 1341 leerlingen
194m
Het Baarnsch Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1138 leerlingen
551m
Waldheim-mavo
Voortgezet onderwijs · 403 leerlingen
565m

Veelgestelde vragen

Over Stadhouderslaan 53, Soest

Welk energielabel heeft Stadhouderslaan 53?

De woning aan Stadhouderslaan 53 in Soest heeft energielabel C.

Is €1.435.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.435.000 ligt 26% boven het gemiddelde van €1.143.333 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.155, wat bij 201 m² neerkomt op €1.036.155. De woning is dus aan de hoge kant geprijsd, mede door de royale oppervlakte en de goede locatie.

Hoe is de buurt Soestdijk om in te wonen?

Soestdijk is een rustige, veilige buurt met veel groen en weinig criminaliteit (148 misdrijven per jaar). Bewoners waarderen de rust en de nabijheid van het Baarnse Bos. Wel is de buurt weinig multicultureel en zijn er beperkte sociale interacties. Het is vooral geschikt voor wie van een rustige, hygiënische omgeving houdt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 25% van de woningen label C en 75% een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Griftland College (voortgezet onderwijs) zit op 200 meter, het Baarnsch Lyceum op 550 meter en basisschool Guido de Brès op 1,1 km. Ook zijn er diverse andere scholen binnen 5 km.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 13 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Utrecht of Amersfoort reizen.

Wat voor type woning is dit?

De oppervlakte van 201 m² en het bouwjaar 1957 suggereren een ruime eengezinswoning, maar dit is niet bevestigd.

Floor Makelaardij o.g.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Floor Makelaardij o.g.
floormakelaardij.nl
Bekijk
Floor Makelaardij o.g.
huispedia.nl