Woning te koop: Steenhoffstraat 9C, Soest
KopenSoestde Eng-Soest-MiddenSoest MiddenSteenhoffstraat 9C

Steenhoffstraat 9C

Soest Midden, Soest

€ 1.285.000
Buurt Soest Midden, SoestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 340m²
61% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 224 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 52 dagen
AI-samenvatting

Een royale woning in Soest Midden

Deze vrijstaande woning aan de Steenhoffstraat 9C in Soest ademt ruimte en rust. Met 340 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 2001 is onderdeel van een kleine selectie koopwoningen in de buurt; er staan er momenteel drie te koop. De vraagprijs van €1.285.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €1.060.000, maar de woning is ook aanzienlijk groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere woningen in Soest.

Buurt Soest Midden

De woning ligt in de buurt Soest Midden, een rustige woonwijk met een mix van eengezinswoningen (63%) en appartementen. De buurt telt ruim 2.300 inwoners, met een evenwichtige leeftijdsopbouw: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het gemiddelde inkomen is doorsnee voor de regio. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage criminaliteit (79 misdrijven op jaarbasis) en veel koopwoningen (79%) duiden op een stabiele, gewilde buurt.

Leven in de straat

Het dagelijks leven is hier gemakkelijk. Om de hoek vind je Ekoplaza (350 m) voor biologische boodschappen, en twee straten verder Albert Heijn (582 m) en Boni (626 m). Voor schoolgaande kinderen is CBS Da Costa letterlijk naast de deur (76 m), en ook de 1e Van der Huchtschool (364 m) en de Montessori-school (368 m) zijn op loopafstand. Het station van Soest ligt op vijf minuten lopen (500 m). De gemeente Soest biedt verder ruime parken en recreatiegebieden op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.285.000
Prijs per m²€ 3.779
Woonoppervlakte340m²
Perceeloppervlakte321m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtSoest Midden
Wijkde Eng-Soest-Midden
GemeenteSoest

Locatie

Steenhoffstraat 9C, Soest

Buurt statistieken

Gegevens uit Soest Midden

Inwoners2.355
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Soest Midden

Woningvoorraad1.023
Gem. WOZ-waarde€ 531.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Ekoplaza
Van Weedestraat 48
350m
Albert Heijn
Burg Grothestraat 2
582m
Boni
Parallelweg 19
626m

Scholen

33 binnen 5 km

CBS Da Costa
Basisonderwijs · 222 leerlingen
76m
1e Van der Huchtschool
Basisonderwijs · 222 leerlingen
364m
Rooms Katholieke Montessori-School
Basisonderwijs · 228 leerlingen
368m

Veelgestelde vragen

Over Steenhoffstraat 9C, Soest

Welk energielabel heeft Steenhoffstraat 9C?

De woning aan Steenhoffstraat 9C in Soest heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.285.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 21% boven het gemiddelde van €1.060.000 in de buurt, maar deze woning is met 340 m² ook 61% groter dan het buurtgemiddelde van 211 m². De prijs per m² (€3.779) is lager dan het gemiddelde van €5.473 per m² in Soest Midden. Daarmee is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat en energielabel A.

Hoe is de buurt Soest Midden om in te wonen?

Soest Midden is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (79%) en een laag criminaliteitscijfer. De bevolking is gemengd: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Voorzieningen als supermarkten, scholen en het station zijn op loopafstand. Het is een stabiele buurt waar je prettig woont.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met oudere woningen. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus dit is een gunstig kenmerk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. CBS Da Costa ligt op 76 meter, de 1e Van der Huchtschool op 364 meter en de Montessori-school op 368 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Soest-Zuid of Baarn, op ongeveer 2 km afstand.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Soest ligt op 500 meter afstand, ongeveer vijf minuten lopen. Vanaf daar rijden treinen naar Utrecht en Amersfoort. De woning is dus uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Ekoplaza zit op 350 meter, Albert Heijn op 582 meter en Boni op 626 meter. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Drieklomp Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar