Woning te huur: Steenvoordelaan 402F245, Rijswijk (Zh)
HurenRijswijkWijk 06ArtiestenbuurtSteenvoordelaan 402F245

Steenvoordelaan 402F245

Artiestenbuurt, Rijswijk

€ 1.850 p.m.
Buurt Artiestenbuurt, Rijswijk (Zh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Hoogvliet op 136m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in de Artiestenbuurt

Dit appartement uit 2023 straalt nieuwbouw uit. Met energielabel A++ is het zeer zuinig. De huurprijs van €1.850 is aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Rijswijk.

De Artiestenbuurt

De buurt Artiestenbuurt is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Een bewoner zegt: "Wel een mooi buurt, maar niet heel veilig." Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,75.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Hoogvliet (om de hoek) of AH XL (twee straten verder). Basisscholen zoals WSKO St. Jozefbasisschool en de Schatkaart zijn op loopafstand. De gemeente Rijswijk biedt verder een treinstation op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uppmärk op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.850 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1902m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtArtiestenbuurt
WijkWijk 06
GemeenteRijswijk

Locatie

Steenvoordelaan 402F245, Rijswijk (Zh)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Noah
23-12-2025
Wel een mooi buurt, maar niet heel veilig

Ik ben heel blij met waar ik woon. Goed bereikbaar en winkels dichtbij. Maar het is hier heel veilig. Ik zie te vaak berichten dat er iemand is gestoken of in elkaar geslagen is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Artiestenbuurt

Inwoners2.325
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Artiestenbuurt

Woningvoorraad1.329
Gem. WOZ-waarde€ 240.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

82 binnen 5 km

Hoogvliet
Pr. Johan Friso Promenade 5
136m
AH XL
Bogaardplein 22
188m
Hoogvliet
dr H. Colijnlaan 300
535m

Scholen

41 binnen 5 km

Herman Broerenschool
Speciaal onderwijs · 57 leerlingen
2861m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
2865m
de Schatkaart
Basisonderwijs · 150 leerlingen
3225m

Veelgestelde vragen

Over Steenvoordelaan 402F245, Rijswijk (Zh)

Welk energielabel heeft Steenvoordelaan 402F245?

De woning aan Steenvoordelaan 402F245 in Rijswijk (Zh) heeft energielabel A++.

Is €1.850 huur per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.850 ligt boven het gemiddelde van €1.464 en de mediaan van €1.464 in de buurt. Het appartement is met 78 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 43 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en locatie, maar het is aan de hoge kant.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De huurprijs per vierkante meter is ongeveer €23,72 (€1.850 / 78 m²). Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt is €39,51 per m². Dit appartement is dus relatief gunstig geprijsd per vierkante meter, mede door de grotere oppervlakte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en je lage stookkosten kunt verwachten. Nieuwbouwwoningen met dit label hebben vaak een warmtepomp en zonnepanelen, maar check dit bij de verhuurder.

Hoe veilig is de Artiestenbuurt?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners de buurt als niet heel veilig ervaren. Er worden incidenten genoemd zoals steekpartijen. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 339, maar dit cijfer zegt niets over de specifieke straat. Het is goed om zelf een kijkje te nemen.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Hoogvliet (136 m) en AH XL (188 m). Ook zijn er basisscholen zoals WSKO St. Jozefbasisschool (2,9 km) en de Schatkaart (3,2 km). Voor voortgezet onderwijs is de Laurentius Praktijkschool op 3,3 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3851), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Wat is de gemiddelde huurprijs in de Artiestenbuurt?

De gemiddelde huurprijs in de buurt is €1.464, met een minimum van €1.229 en een maximum van €1.699. Dit appartement is met €1.850 duurder dan het maximum, maar ook aanzienlijk groter dan het gemiddelde van 43 m².

Uppmärk
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Uppmärk
uppmark.nl
Bekijk
Uppmärk
funda.nl
Bekijk