Woning te koop: Verlengde Breevaart 3-103, Reeuwijk
KopenBodegraven-ReeuwijkReeuwijk-BrugReeuwijkse HoutVerlengde Breevaart 3-103

Verlengde Breevaart 3-103

Reeuwijkse Hout, Bodegraven-Reeuwijk

€ 365.000
Buurt Reeuwijkse Hout, ReeuwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 480m²
480m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Reeuwijkse Hout

Deze woning aan de Verlengde Breevaart ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Het is een koopwoning uit 2016 met een flinke oppervlakte van 480 m², verdeeld over meerdere lagen. De vraagprijs van €365.000 is marktconform voor dit type woning in de regio. Kijk ook eens naar andere woningen in Bodegraven-Reeuwijk voor een idee van het aanbod.

Buurt Reeuwijkse Hout

De buurt Reeuwijkse Hout is een kleine, rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er opvallend groen en je woont dicht bij het water. De bewoners zijn gemêleerd, met zowel gezinnen als ouderen. Op basis van de beschikbare gegevens is er nog geen bewonersreview om te delen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Jumbo op een paar minuten lopen, of bij de Coop die ook om de hoek zit. Voor de kinderen is Basisschool De Venen twee straten verder, en Christelijke Basisschool De Regenboog is ook vlakbij. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijks gebruik.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 760
Woonoppervlakte480m²
Perceeloppervlakte7080m²
Bouwjaar2016
BuurtReeuwijkse Hout
WijkReeuwijk-Brug
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

Verlengde Breevaart 3-103, Reeuwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Reeuwijkse Hout

Inwoners95
Mannen53%
Vrouwen42%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Miereakker 18
1382m
Coop
van Staverenstraat 12-20
1555m
Jumbo
Vromade 27
2467m

Scholen

45 binnen 5 km

Basisschool De Venen
Basisonderwijs · 572 leerlingen
777m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 189 leerlingen
864m
Verhoeff-Rollmanschool
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2287m

Veelgestelde vragen

Over Verlengde Breevaart 3-103, Reeuwijk

Is €365.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €365.000 is marktconform voor een woning van 480 m² in deze omgeving. Het bouwjaar 2016 betekent dat de woning relatief nieuw is, wat gunstig is voor het onderhoud. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, maar voorzieningen zijn dichtbij. Het treinstation is op 4,8 km afstand, dus je bent met de auto of fiets snel in Reeuwijk of Gouda.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een oppervlakte van 480 m², gebouwd in 2016. Het is geen appartement of kamer, maar een zelfstandige woning. De precieze indeling is niet bekend, maar gezien de oppervlakte is er veel ruimte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Venen ligt op 777 meter en Christelijke Basisschool De Regenboog op 864 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Reeuwijk of Gouda, op 4,6 km afstand.