Woning te koop: Verlengde Vennen 16, Vlagtwedde

Verlengde Vennen 16

Verspreide huizen Bourtange, Westerwolde

€ 169.000
Buurt Verspreide huizen Bourtange, VlagtweddeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vlagtwedde

Dit huis aan de Verlengde Vennen 16 ademt rust. Gebouwd in 2005, met 81 m² woonoppervlak en energielabel B, is het een comfortabele woning in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €169.000 is marktconform voor woningen in Westerwolde.

Buurt Verspreide huizen Bourtange

De buurt Verspreide huizen Bourtange is een kleine, rustige gemeenschap met 270 inwoners. Een bewoner zegt: "Meest al is het wel leuk en mensen zijn aardig." De buurt scoort een 7,5 op basis van één beoordeling. Het is een plek waar je elkaar kent.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, om de hoek op 1,4 km, of de Jumbo op 1,6 km. Kinderen gaan naar de Christelijke Basisschool De Zaaier (1,6 km) of Openbare basisschool De Clockeslach (1,7 km). De gemeente Westerwolde biedt een landelijke, rustige leefomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oosterveld Makelaardij en Verzekeringen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.000
Prijs per m²€ 2.086
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte395m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Bourtange
WijkBourtange
GemeenteWesterwolde

Locatie

Verlengde Vennen 16, Vlagtwedde

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Romy
15-09-2024
Gezellig

Meest al is het wel leuk en mensen zijn aardig

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Bourtange

Inwoners270
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Wilhelminastraat 25
1373m
Jumbo
Dr. P. Rinsemastraat 4
1625m
Coop
Dorpsstraat 28
5337m

Scholen

4 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Zaaier
Basisonderwijs · 163 leerlingen
1632m
Openbare basisschool De Clockeslach
Basisonderwijs · 84 leerlingen
1670m
Kindcentrum De Driesprong
Basisonderwijs · 61 leerlingen
3805m

Veelgestelde vragen

Over Verlengde Vennen 16, Vlagtwedde

Welk energielabel heeft Verlengde Vennen 16?

De woning aan Verlengde Vennen 16 in Vlagtwedde heeft energielabel B.

Is €169.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €169.000 voor een woning van 81 m² met energielabel B uit 2005 is marktconform voor de regio. In de buurt Verspreide huizen Bourtange zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan ondersteunen. Het is een redelijke prijs voor een energiezuinige woning in een rustige omgeving.

Hoe is het energielabel B van deze woning?

Energielabel B betekent dat de woning zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen met een slechter label. Het huis uit 2005 is waarschijnlijk goed geïsoleerd, wat bijdraagt aan het comfort en de energiebesparing.