Woning te koop: Vijverlaan 1Q30B, Otterlo
KopenEdeOtterloOtterlo dorpVijverlaan 1Q30B

Vijverlaan 1Q30B

Otterlo dorp, Ede

€ 165.000
Buurt Otterlo dorp, OtterloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Otterlo

Deze recreatiewoning aan de Vijverlaan in Otterlo is een fijne plek voor wie houdt van rust en natuur. Met 250 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De woning uit 1991 heeft energielabel C en staat te koop voor €165.000, een scherpe prijs voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk dit met andere woningen in Ede.

Otterlo dorp

Otterlo dorp is een kleine, rustige kern midden in de natuur. De buurt telt 1.420 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. De buurt Otterlo dorp heeft een laag aantal misdrijven (36 per jaar), wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR, op tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is de PLUS op vier kilometer ook een optie. Kinderen gaan naar de Ericaschool, om de hoek. De School Met De Bijbel De Zaaier is verder weg, maar biedt een alternatief. De gemeente Ede zorgt voor goede voorzieningen in de regio.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 165.000
Prijs per m²€ 660
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte49568m²
Bouwjaar1991
EnergielabelC
BuurtOtterlo dorp
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Vijverlaan 1Q30B, Otterlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Otterlo dorp

Inwoners1.420
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
994m
PLUS
Dorpsstraat 28
4341m
Coop
Edeseweg 118
4650m

Scholen

4 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
952m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
4089m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
4600m

Veelgestelde vragen

Over Vijverlaan 1Q30B, Otterlo

Welk energielabel heeft Vijverlaan 1Q30B?

De woning aan Vijverlaan 1Q30B in Otterlo heeft energielabel C.

Is €165.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs van €165.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 250 m² in Otterlo. Het bouwjaar 1991 en energielabel C zijn gemiddeld voor deze regio. De woning is ruim en ligt in een rustige omgeving, wat de prijs rechtvaardigt.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in Otterlo dorp, op loopafstand van een SPAR (994 m) en een restaurant (300 m). Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,8 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De dichtstbijzijnde basisschool is de Ericaschool op 952 m.

Hoe veilig is de buurt Otterlo dorp?

Otterlo dorp is een veilige buurt met slechts 36 geregistreerde misdrijven per jaar. Het is een rustige, landelijke omgeving waar bewoners elkaar kennen. De lage criminaliteit draagt bij aan een prettig woonklimaat.