Woning te koop: Vlamingpolderweg 4E301, Cadzand
KopenSluisCadzandCadzand-BadVlamingpolderweg 4E301

Vlamingpolderweg 4E301

Cadzand-Bad, Sluis

€ 799.000
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan zee in Cadzand-Bad

Dit appartement aan de Vlamingpolderweg in Cadzand-Bad ademt vakantie. Met 79 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2017 is het een modern verblijf. De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw aan zee. Vergelijk het met andere woningen in Sluis om een beeld te krijgen.

Buurt Cadzand-Bad

Cadzand-Bad is een kustplaats met 205 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. De buurt heeft een rustig karakter, met vooral recreatiewoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is die van een badplaats. De buurt Cadzand-Bad is dunbevolkt en biedt veel rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo of Aldi, beide op ongeveer 8 kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool, op een kwartier lopen. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College, op ruim 8 kilometer. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Verhage-Lemahieu en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 10.114
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte5815m²
Bouwjaar2017
BuurtCadzand-Bad
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Vlamingpolderweg 4E301, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
7994m
Aldi
Sint Annastraat 17
8002m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8371m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1122m

Veelgestelde vragen

Over Vlamingpolderweg 4E301, Cadzand

Is €799.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 79 m² in Cadzand-Bad. De buurt heeft een laag aantal inwoners en veel recreatiewoningen, wat de prijs kan opdrijven. Vergelijk met andere woningen in de gemeente Sluis om te zien of het marktconform is.

Hoe is het wonen in Cadzand-Bad?

Cadzand-Bad is een rustige kustplaats met 205 inwoners. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en weinig kinderen. Het is een dunbevolkt gebied. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen liggen op enige afstand.

Wat is de afstand tot het strand?

Het strand is op loopafstand, aangezien de buurt een badplaats is.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,1 kilometer. Andere basisscholen zoals De Meerstromen en De Nieuwe Van Dale liggen op 7,5 tot 8 kilometer. Het voortgezet onderwijs is op 8,7 kilometer bij het Zwin College.

Hoe ver is het naar een supermarkt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 8 kilometer, gevolgd door Aldi op 8 kilometer. Er zijn geen supermarkten binnen 5 kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor boodschappen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar 2017 suggereert dat de woning aan moderne isolatienormen voldoet, maar het exacte label is niet bekend.

Verhage-Lemahieu
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen