Woning te koop: Vlietberg 8, Ooij

Vlietberg 8

Buitengebied Ooij, Berg en Dal

€ 750.000
Buurt Buitengebied Ooij, OoijBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 375m²
50% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 238 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 32 dagen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groen

Deze vrijstaande woning uit 2023 ligt in het buitengebied van Ooij, een dorp in de gemeente Berg en Dal. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een prijs van €750.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van deze omvang en nieuwbouwstatus is het marktconform. Vergelijkbare woningen in Berg en Dal laten zien dat dit prijsniveau past bij de regio.

De buurt: Buitengebied Ooij

De buurt Buitengebied Ooij is dunbevolkt, met 375 inwoners verspreid over een groot gebied. Het is een omgeving met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De bewoners zijn gemêleerd: zowel gezinnen als ouderen wonen er. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een rustige, landelijke buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders op twee kilometer afstand, of bij SPAR, Ekoplaza, Albert Heijn of PLUS, allemaal binnen drie kilometer. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals KC De Verbinding op 1,1 kilometer en RK BS De Geldershof op 1,9 kilometer. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust is er onbetaalbaar. De gemeente Berg en Dal biedt daarnaast voldoende natuur en recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Basten Assurantiën en Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.000
Woonoppervlakte375m²
Perceeloppervlakte885m²
Bouwjaar2023
BuurtBuitengebied Ooij
WijkOoij
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Vlietberg 8, Ooij

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Ooij

Inwoners375
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Ooij

Woningvoorraad146
Gem. WOZ-waarde€ 446.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen19%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jan Linders
Frankrijkstraat 1
2196m
SPAR
Lange Hezelstraat 14
2578m
Ekoplaza
Ziekerstraat 79
2647m

Scholen

48 binnen 5 km

KC De Verbinding
Basisonderwijs · 259 leerlingen
1146m
RK BS De Geldershof
Basisonderwijs · 407 leerlingen
1908m
Basisschool Het Talent
Basisonderwijs · 586 leerlingen
1961m

Veelgestelde vragen

Over Vlietberg 8, Ooij

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande nieuwbouwwoning van 375 m² in het buitengebied van Ooij is dit een marktconforme prijs. De woning is in 2023 gebouwd, dus volledig modern. Vergelijkbare woningen in de regio Berg en Dal worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is het leven in het buitengebied van Ooij?

Het buitengebied van Ooij is een rustige, landelijke omgeving met veel ruimte. Er wonen vooral gezinnen en ouderen. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,4 km, dus je hebt een auto nodig voor dagelijkse boodschappen. De natuur is prachtig en er is weinig verkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde is KC De Verbinding op 1,1 km, gevolgd door RK BS De Geldershof op 1,9 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nijmegen, op 5,4 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,2 km afstand. Dat is met de auto ongeveer 10 minuten. Vanaf daar kun je naar Nijmegen en verder reizen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt Buitengebied Ooij is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 108 adressen per km². Dat betekent veel ruimte, weinig buren en een rustige woonomgeving.

Zijn er winkels en restaurants in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jan Linders op 2,2 km. Ook zijn er restaurants op 2,3 km. Voor een uitgebreider aanbod kun je naar Nijmegen, op ongeveer 10 km afstand.

Basten Assurantiën en Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Basten Assurantiën en Makelaardij