Woning te koop: Voordijk 390, Barendrecht
KopenBarendrechtVoordijkVoordijk 390

Voordijk 390

Voordijk, Barendrecht

€ 739.000
Buurt Voordijk, BarendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning aan de Voordijk

Deze woning aan de Voordijk in Barendrecht is een flinke eengezinswoning met een woonoppervlak van 146 m². De advertentie vermeldt geen woningtype of bouwjaar. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €739.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs is marktconform voor woningen in Barendrecht.

De buurt Voordijk

Voordijk is een rustige buurt in Barendrecht met 870 inwoners. Het is een gezinsrijke omgeving: 175 huishoudens hebben kinderen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 3,1. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (91%) en koopwoningen (94%). De buurt heeft een lage criminaliteit met 21 misdrijven in totaal. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Bekijk ook de buurt Voordijk voor meer informatie.

Leven in de straat

In de straat vind je dagelijks voorzieningen op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op ruim een kilometer, of bij Albert Heijn en Jumbo op 1,2 km. Kinderen kunnen naar CBS De Vrijenburg, die om de hoek ligt op 212 meter, of naar IKC Cadans Barendrecht op 428 meter. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij, op 500 meter. De gemeente Barendrecht biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via REMAX Makelaarsgroep op Vastgoed Nederland aangeboden. De makelaar heeft geen woningtype of bouwjaar gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 5.062
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte559m²
EnergielabelB
Buurt Voordijk
GemeenteBarendrecht

Locatie

Voordijk 390, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Voordijk

Inwoners870
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Dirk
Muziekplein 5
1132m
Albert Heijn
Van Beuningenhaven 10
1282m
Jumbo
van Beuningenhaven 4
1282m

Scholen

119 binnen 5 km

CBS De Vrijenburg
Basisonderwijs · 364 leerlingen
212m
IKC Cadans Barendrecht
Basisonderwijs · 13 leerlingen
428m
De Trinoom
Basisonderwijs · 221 leerlingen
435m

Veelgestelde vragen

Over Voordijk 390, Barendrecht

Welk energielabel heeft Voordijk 390?

De woning aan Voordijk 390 in Barendrecht heeft energielabel B.

Is €739.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor woningen in Barendrecht. Zonder het woningtype en bouwjaar is het lastig om een precieze vergelijking te maken, maar de prijs past bij een ruime eengezinswoning in deze buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Hoe groot is de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 146 m². Dat is ruim voor een eengezinswoning. Het perceeloppervlak staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven.

Hoe is de buurt Voordijk om in te wonen?

Voordijk is een rustige, gezinsvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De criminaliteit is laag en er zijn voldoende voorzieningen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS De Vrijenburg op 212 meter en IKC Cadans Barendrecht op 428 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

REMAX Makelaarsgroep op Vastgoed Nederland heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en bouwjaar staan niet in de advertentie.

REMAX Makelaarsgroep
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
REMAX Makelaarsgroep
remax.nl
Bekijk
REMAX Makelaarsgroep
vastgoednederland.nl
Bekijk
REMAX Makelaarsgroep
huispedia.nl
Bekijk
REMAX Makelaarsgroep
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Voordijk

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVoordijk 390, Barendrecht
Bekijk