Woning te koop: Weperpolder 33A78, Oosterwolde (Fr)

Weperpolder 33A78

Oosterwolde-Buitengebied, Ooststellingwerf

€ 149.000
Buurt Oosterwolde-Buitengebied, Oosterwolde (Fr)Bekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een nieuwbouwwoning

Deze woning uit 2021 ligt in het buitengebied van Oosterwolde, waar rust en groen de boventoon voeren. Met 45 m² woonoppervlak is het een compacte, maar moderne woning. De vraagprijs van €149.000 is marktconform voor een woningen in Ooststellingwerf van dit type en formaat.

Buurt Oosterwolde-Buitengebied

De buurt Oosterwolde-Buitengebied is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je de stilte van het platteland ervaart, maar toch dicht bij de voorzieningen van Oosterwolde zit. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz op ruim 4,5 km afstand, of bij Lidl en Albert Heijn op ongeveer 5 km. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Kindcentrum SPEEL en LEER (3,2 km) en Openbare Basisschool de Trede (3,4 km). Het is een omgeving waar je de auto nodig hebt voor de meeste voorzieningen, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente Ooststellingwerf biedt een mooie mix van natuur en dorpse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SNOEK makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.000
Prijs per m²€ 3.311
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte392m²
Bouwjaar2021
BuurtOosterwolde-Buitengebied
WijkOosterwolde
GemeenteOoststellingwerf

Locatie

Weperpolder 33A78, Oosterwolde (Fr)

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwolde-Buitengebied

Inwoners620
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Poiesz
Oostenburg 1
4626m
Lidl
Trambaan 9
5295m
Albert Heijn
Stipeplein 14
5331m

Scholen

2 binnen 5 km

Kindcentrum SPEEL en LEER
Basisonderwijs · 111 leerlingen
3220m
Openbare Basisschool de Trede
Basisonderwijs · 54 leerlingen
3427m

Veelgestelde vragen

Over Weperpolder 33A78, Oosterwolde (Fr)

Is €149.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €149.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 45 m² in het buitengebied van Oosterwolde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een hoog energielabel (A of B), wat lagere stookkosten betekent.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op rijafstand. De dichtstbijzijnde zijn Kindcentrum SPEEL en LEER (3,2 km) en Openbare Basisschool de Trede (3,4 km). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij CSG Liudger Waskemeer op 6,4 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 23,5 km afstand. Dit betekent dat je voor het openbaar vervoer vooral aangewezen bent op de auto of bus. De woning is dan ook het meest geschikt voor mensen die graag met de auto reizen.